קורות חיים של רואה/ת חשבוןחיפוש עבודה בראיית חשבון

חיפוש עבודה בראיית חשבון

רואי חשבון נבונים הם הכרחיים למשק משגשג. אם אתם עומדים להשלים תואר או התמחות בתחום החשבונאות, אתם וודאי כבר יודעים שאתם סוללים את דרככם לקריירה יציבה ומבטיחה. אך תחום זה יכול להיות תחרותי. עם כל גל של רואי חשבון צעירים שמוסמכים, ורואי חשבון וותיקים שפורשים השוק יכול להפוך להיות רווי ומועמדים עלולים למצוא את עצמם מתחרים על המשרות הנחשקות. אם אתם לא בטוחים איך לשפר את הסיכויים שלכם להיות מועסקים, כדאי שתשימו לב לדגשים הבאים בבניית קורות החיים.

מנוע קורות חיים שנותן לך יתרון על המתחרים! הכי מקצועי ונוח לשימוש.

  • למה ניב רווח מציע את המוצר הזה בחינם?
  • כתיבת קורות חיים בקלות ובמהירות,
  • עיצובים עדינים בצבעים מתאימים,
  • הם היתרון שלך על פני המתחרים!

מנוע קורות חיים שנותן לך יתרון על המתחרים! הכי מקצועי ונוח לשימוש.

השכלה

השכלה

כדי לעבוד כרואי חשבון תצטרכו להיות בוגרי תואר בחשבונאות, להשלים התמחות במשרד ולעבור את המבחנים המסמיכים. חשוב לציין את כל הגורמים האלה באופן ברור ומפורש בקורות החיים. הרחיבו בנוגע להשכלה שלכם, ציינו קורסים מיוחדים או פרויקטים יוצאי דופן שלקחתם בהם חלק. האם הצטיינתם? הדגישו זאת. ציינו בשורה את השנה בה עברתם את מבחני ההסמכה באופן ברור ובולט. אם עברתם קורסים, הכשרות או השתלמויות נוספות ציינו אותן גם. בתחום העיסוק הנוגע למיסים חשוב להפגין בקיאות ברפורמות והשינויים העדכניים ביותר.
התמחות

התמחות

ההתמחות היא חלק הכרחי בהכשרה של כל רואה חשבון. בייחוד אם אתם בתחילת דרככם, חשוב לפרט בנוגע להתמחות שלכם. היכן התמחיתם? אילו כישורים רכשתם במהלך ההתמחות? באיזה אופן התבלטתם? חשוב להיעזר בהתנסות זו כדי להעביר איזשהו רושם על סוג העובדים שאתם. כמו כן, הרחיבו בנוגע למקום ההתמחות: האם היה זה משרד ממשלתי? משרד פרטי? גם אופי עבודת המשרד וסוג הלקוחות איתם עבדתם תעזור למעסיקים פוטנציאליים להבין טוב יותר את הניסיון שלכם. חשוב שהם יבינו אם נניח אתם מנוסים בבניית דוחות חודשיים, אם התמודדתם עם מחזורים כספיים גדולים, אם עבדתם מול גורמים רבים או התמודדתם עם עבודה בלחץ. אל תניחו שציון ההתמחות בלבד יעביר את כל המידע הזה.
ניסיון תעסוקתי

ניסיון תעסוקתי

אם כבר יש לכם ניסיון תעסוקתי, מה טוב. חשוב מאוד שתעמיקו בו ותפרטו על אודותיו. בתחום החשבונאות ישנם תפקידים רבים אליהם ניתן להתקדם, כך שאם כבר יש לכם ניסיון עשיר כחשבים יכול להיות שבתפקיד הבא תרצו כבר להתקדם אפילו לתפקיד של סמנכ"ל כספים. לכן כאשר אתם מתארים את התפקיד הקודם היו מדויקים, האם עבדתם בחברה מסחרית או כחלק ממשרד רואי חשבון? מה היו תחומי האחריות שלכם? האם ביצעתם תחזיות? אילו דוחות כספיים הכנתם? פרטו על הלקוחות והחברות מולם עבדתם, האם ליוויתם אותם באופן צמוד ואישי? חשוב שתתקבל התמונה שאתם מקצועיים, אחראיים, שקולים ובעלי יחסי אנוש טובים.
תכונות נוספות

תכונות נוספות

ומה עוד כדאי שיופיע בקורות חיים של רואי חשבון? חשוב לציין את התוכנות המקצועיות בהם אתם שולטים. תוכנות מקצועיות כדאי לציין במסגרת הלימודים או הניסיון התעסוקתי כדי שיופיעו במקום בולט בקורות החיים. תוכנות נוספות כגון תוכנות אופיס אפשר לשמור לסוף קורות החיים, היכן שתציינו אם אתם שולטים בשפות נוספות ומיומנויות אחרות. שימו לב שעבור רואה חשבון אקסל היא תוכנה מקצועית לכל דבר וחשוב שתציינו שעבדתם איתה לפני סוף קורות החיים. בנוסף חשוב שתשימו לב לטון של קורות החיים. רואה חשבון מוצלח הוא שקול, לא פזיז, יסודי ועקבי. לכן בקורות חיים כאלה הינו ממליצים להימנע משפה צבעונית מידי, להישאר מקצועיים ונקיים ולהעביר רושם רציני. אלה לא קורות חיים שציון של תחביבים או עובדות צבעוניות אחרות יוסיפו להם יותר מידי, כנראה שהן רק יעמיסו במידע מיותר. לעומת זאת יחסי אנוש טובים הם חשובים, כדאי להציג או לציין שעבדתם טוב בצוות או/ו מול לקוחות. אתם רוצים שיעבור הרושם שאתם רציניים, אבל לא שאתם אנטיפטיים.
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר