התחברות הרשמה

הפצת קורות חיים

זה הכי פשוט שיש! בוחרים קטגוריות, מסמנים מקצועות, מזינים אזור מגורים, והמעסיקים יוכלו לפנות אליך כאשר תהיה להם משרה שמתאימה לך! וכל זה בחינם וללא התחייבות לכלום.

למה להצטרף לניב רווח


השירות ניתן בחינם

המעסיקים יפנו אליך

כתיבת קו"ח בהצטרפות

אלפי משתמשים מרוצים

הפצת קורות חיים

כדי להצליח במציאות התחרותית של היום, עליך לייצר לעצמך הזדמנויות ולא לחכות להן. בשוק רווי מחפשי עבודה מוכשרים ואיכותיים, חשוב שקורות החיים שלך יישלחו לכמה שיותר משרות שמתאימות לך. כיצד נעשה זאת? על ידי הפצת קורות חיים נרחבת כמה שיותר. כך יוצא שבמקביל לתהליך חיפוש עבודה, העבודה מחפשת אותך, מה שמגדיל את הסיכויים שלך למצוא עבודה טובה ובזמן קצר.

הפצת קורות חיים בחינם
הפצת קורות חיים

מה נותן לך פרופיל מקצועי של ניב רווח

ראשית, יצירת פרופיל מקצועי באתר ניב רווח היא בחינם לגמרי, וניתן לעדכן את הפרופיל ללא הגבלה. בנוסף, הפרופיל המקצועי מאפשר לך לקבל בחינם הצעות רלוונטיות ממעסיקים. אם וכאשר תקבל/י הצעות, הן יתאימו ככל הניתן לניסיונך המקצועי כפי שעדכנת בפרופיל שלך ולסוגי המשרות שחיפשת. התוצאה היא, שבמקום לחפש עבודה, העבודה הבאה שלך תחפש אותך!

כאן מתחילים, ושיהיה בהצלחה!
סוכן חכם

המעסיקים יחפשו אותך!

בעוד שבעבר בעבר תהליכי חיפוש עבודה היו אקטיביים ודרשו השקעת זמן ומאמצים רבים, שכן שליחת קורות חיים הייתה נעשית באופן ידני וספציפי עבור כל מעסיק בנפרד. כיום ניתן לבצע הפצת קורות חיים בצורה חכמה לגמרי בעצמנו. המשמעות של הפצת קורות חיים אוטומטית, היא שבמקום לחפש משרות באופן ידני, קורות החיים שלך יגיעו למשרות אפילו ללא התערבותך.

לחץ כאן והפץ קורות חיים
הפצת קורות חיים

איך אני בונה פרופיל מקצועי

זה לוקח פחות מ-5 דקות. בוחרים את הקטגוריה המתאימה, ובוחרים ממנה את המקצועות הרלוונטיים. אפשר לבחור יותר מקטגוריה אחת ושאפשר לבחור מספר מקצועות. לכל מקצוע, באפשרותך להזין את מספר שנות הניסיון הרלוונטיות לאותו מקצוע. בסוף התהליך הקצר, באפשרותך גם להכין קורות חיים בחינם לגמרי בשלל עיצובים מקצועיים ונקיים שיגדילו את הסיכויים שלך להתקבל לעבודה!

זה לגמרי בחינם. התחל כאן
סוכן חכם