התחברות הרשמה

קורות חיים גזבר

קורות חיים לדוגמה של גזבר

קורות חיים של גזבר PDF להורדה

מה כותבים בקורות חיים של גזבר?

תפקיד הגזבר הוא תפקיד נחשק בעולם הפיננסיים. מועמדים שמגיעים מרקע של כלכלה וחשבונאות יכולים להתקדם לתפקיד זה רק לאחר שצברו מספר שנות ותק בשוק. על גזבר מוטלת האחריות על תזרימי כספים גדולים בין אם בחברות פרטיות ובין אם בארגונים ממשלתיים. הסיבה שלביצוע התפקיד נדרשות שנות ותק רבות היא לא רק כדי לאתר מועמדים בעלי ידע נרחב בתחום הפיננסי, אלא כי בנוסף על הגזבר להיות בעל יכולות ניהול מפותחות, בין אם מדובר בניהול של כוח אדם ובין אם של גזרת הכספים של חברה וארגון. אם כבר התחלתם את הקריירה שלכם בענף הכספים והכלכלה ואתם מחפשים מקצוע מאתגר להתקדם אליו, גזברות יכולה להיות הצעד הבא שיתאים לכם. הנה כמה דברים לשים לב אליהם כשאתם מנסחים את קורות חיים של גזבר.

השכלה בקורות חיים של גזבר

משום שגזברות היא תפקיד שניתן להתקדם אליו רק לאחר שצברתם ניסיון בעולם הפיננסיים, ההשכלה הנדרשת משתנה מתפקיד לתפקיד והיא בחשיבות משנית לתיאור הניסיון התעסוקתי. בכל זאת רלוונטי לציין תארים רלוונטיים בכלכלה, חשבונאות, הנדסת תעשייה וניהול ועוד. מעבר לכך אם עברתם הכשרות והשתלמויות שונות בתחום כגון השתלמויות במיסוי, קורסי חשבות שכר, הנהלת חשבונות ועוד, גם אותם חשוב לציין. קיים קורס גזברות שלרוב עוברים אותו ברשויות מקומיות במסגרת הכשרה לתפקיד, לכן כמובן שמאוד חשוב לציין אם עברתם קורס זה ולו רק כי הוא ישפיע על מדרגת השכר לה תהיו זכאים. על אף שמרכז קורות החיים של גזבר או גזברית צריכים להיות פירוט הניסיון התעסוקתי, שימו לב שגם לחלק של השכלה אתם מקדישים מחשבה מספקת. ככל שתפגינו ידע רחב יותר בניהול כספים והכרות מעמיקה עם תחום זה תשפרו את הסיכוי שלכם להתקבל לתפקיד.

ניסיון בוקורת חיים של גזבר

כאמור הניסיון התעסוקתי הוא החלק המרכזי ביותר בקורות החיים של גזבר. תפקידי גזברות משתנים בהיקף הדרישות והאחריות שלהם בין המגזר הפרטי והציבורי. גזברים בחברות פרטיות לרוב יהיו אחראים לתזרימי כספים בסדר גודל קטן יותר מגזברים של עיריות ורשויות מקומיות, כך שהדרישות לתפקיד יהיו בהתאם. הקפידו לקרוא בתשומת לב את המפורט במודעת הדרושים, רוב תפקידי הגזבר מוצעים במכרז כך שהניסיון שיהיה מצופה מכם יצוין באופן מפורש.

לאחר שהבנתם שהניסיון שצברתם מתאים למילוי התפקיד נשארה רק המלאכה של ניסוח ניסיון זה באופן שישרת אתכם בצורה הטובה ביותר. שימו לב שאתם כוללים כל ניסיון שיש לכם מעולם הפיננסים והניהול, אותו תציגו בסדר כרונולוגי הפוך כך שהתפקיד הנוכחי או האחרון אותו מילאתם יופיע בראש הרשימה. מעבר לכך שימו לב שאתם משתמשים בכל שורה בניסיון התעסוקתי שלכם כדי לתאר מיומנות שרכשתם ואתגר שהתמודדתם איתו. חשוב שלא תחזרו על עצמכם ותראו מגוון רחב ככל הניתן של יכולות גם בהתמודדות עם משימות חישוביות כגון ניהול תקציב ומשימות חישוב שכר, כמו גם אתגרים בתחום הניהול כגון הובלת צוות ותכנון חלוקת העבודה. בתור גזברים יצופה מכם להיות אחראים, בעלי תושייה ויכולת לפתור בעיות באופן יעיל, לכן חשוב שתכונות אלה יבלטו בתיאור התפקידים הקודמים שמילאתם.

איזה כישורים לכתוב בקורות חיים של גזבר?

בכל הנוגע לכישורים נוספים של מועמד לתפקיד גזבר חשוב להיות מדויקים. אין צורך להוסיף פרטים צבעוניים כמו תחביבים או עיסוקים שאינם מקצועיים. בראש ובראשונה שימו לב שאתם מציינים את ההיכרות שלכם עם תוכנות מחשב וכלים פיננסיים שלא מצאתם מקום להתייחס אליהם מוקדם יותר בקורות החיים, כמו גם תוכנות אופיס ואאוטלוק. ציינו גם את השליטה שלכם בשפות נוספות, כאשר החשובה ביניהן תהיה אנגלית.

מעבר לכך ישנן תכונות אופי רבות המאפיינות גזבר מצוין שכדאי להוסיף במשפט תחת מיומנויות נוספות. תכונות בולטות הן יחסי אנוש טובים, יסודיות, כושר הנהגה, אמינות ויסודיות. חשוב שתיאור תכונות האופי שלכם לא יהיה "מה שרוצים לשמוע" אלא מהימן למי שאתם, תהיו כנים ותתייחסו ליתרונות הבולטים שתביאו איתכם לתפקיד.

מנוע קורות חיים שנותן יתרון על המתחרים!
הכי מקצועי ונוח לשימוש.
כתיבת קורות חיים
הכנה למבחנים פסיכוטכנים!

נצלו את הזמן להתכונן
למיונים לעבודה!

הכנה למבחנים פסיכוטכנים