אחות מומסכת - קורות חיים לדוגמה

קורות חיים של אחות מוסמכת

קורות חיים של אחות מוסמכת

דוגמה לקורות חיים של אח מוסמך
קורות חיים של אח מוסמך PDF להורדה

בתור אחים מוסמכים תמלאו את אחד המקצועות המשמעותיים במערכת הבריאות. מדובר בעבודה שיכולה להיות מלאה באדרנלין ובאקשן במחלקות החירום בבתי החולים, ומצד שני, תמיד דורשת אנושיות ורגישות. האחים הם מי שבאים במגע עם המטופלים בצורה הכי אנושית ואינטימית. מקצוע פארא-רפואי זה נותן מענה לטיפול הפיסי במטופלים, אך גם לתמיכה הנפשית בהם. כמובן שמדובר בעיסוק מאוד מאתגר אשר העוסקים בו מתמודדים עם מצבי קיצון, שעות ארוכות ואחריות רבה מאוד. בעיסוק זה משתלבים מי שמרגישים כלפיו תחושת שליחות. כדי להתחיל את דרכם או להתקדם בעולם זה תצטרכו להביא לידי ביטוי את כל מכלל התכונות הללו בקורות החיים שלכם.

מנוע קורות חיים שנותן לך יתרון על המתחרים! הכי מקצועי ונוח לשימוש.

  • למה ניב רווח מציע את המוצר הזה בחינם?
  • כתיבת קורות חיים בקלות ובמהירות,
  • עיצובים עדינים בצבעים מתאימים,
  • הם היתרון שלך על פני המתחרים!

מנוע קורות חיים שנותן לך יתרון על המתחרים! הכי מקצועי ונוח לשימוש.

השכלה והכשרה בתחום הסיעוד

השכלה והכשרה בתחום הסיעוד

ניתן להגיע לעיסוק כאח/ות לאחר לימודי תואר, או לימודי תעודה במגוון אוניברסיטאות ובתי ספר. כאשר אתם מתארים את ההשכלה שלכם ציינו קורסים מקצועיים משמעותיים, והתנסויות מעשיות. הלימודים במוסדות השונים אינם זהים בדיוק, וחשוב לציין את הכישורים המיוחדים שרכשתם. שימו לב שאתם מציינים את ההכשרה שלכם במקום בולט, כדי שלמעסיק שקורא את קורות החיים שלכם לא יהיה ספק שאתם כשירים לתפקד כאחים/אחיות. בנוסף, אם עברתם הכשרות או השתלמויות רפואיות נוספות ציינו זאת, כדי שיעבור הרושם שאתם בקיאים בעולם הרפואה והסיעוד.
ניסיון בסיעוד כאחות

ניסיון בסיעוד כאחות

ניסיון הוא כמובן חשוב מאוד. גם הלימודים המקיפים והמקצועיים ביותר לא יכינו אתכם לאתגרים של העבודה בשטח. לכן, אם יש לכם כבר ניסיון כאחים ציינו אותו והשתדלו לפרט. היכן? בבית חולים או במוסד אחר? עם אילו אוכלוסיות עבדתם? איזה סוג של חולים? פרטו את תחומי אחריות עליהם הייתם אמונים, אפילו אם הם לא קשורים לטיפול עצמו כמו למשל סידור משמרות. כאשר אתם מתארים את ניסיון העבר שלכם בקורות החיים אתם בעצם משקפים תמונה של אילו מן עובדים הייתם, לכן היו מקיפים ככל הניתן. אם אין לכם עדיין ניסיון, אין לכם מה לחשוש! יש צורך רב באחים ואחיות וגם אתם תשתלבו באחד המוסדות. נסו להתעמק בהתנסויות משמעותיות בלימודים או ניסיון בהתנדבות אם יש כזה. אם התנדבתם במד"א הרחיבו על כך. אם שירתם כחובשים הרחיבו על החוויה גם כן.
מה צריך להופיע בקורות חיים של אחות?

מה צריך להופיע בקורות חיים של אחות?

אז לאחר שפירטתם לגבי ההשכלה והניסיון, נעזרתם בהם כדי לתאר אתכם כעובדים, וערכתם את הטקסט היטב על מנת שלא יהיה עמוס לקריאה, עצרו רגע. חישבו מה בעיניכם נדרש מאח מוסמך מצוין: מחויבות? הגדלת ראש? רגישות? ערנות? תפקוד תחת לחץ? רשמו בפניכם את התכונות וקראו שוב את קורות החיים שלכם, נסו לראות אם זו התמונה המתקבלת. אם לא, מנו תחת כותרת תכונות אישיות וכישורים את החסר. היו הוגנים, אל תציגו את עצמכם כמועמדים מושלמים. הישארו צמודים למציאות, אם אתם נוטים לאחר אל תכתבו "דייקנים", העדיפו מילים שמתארות את מי שאתם באופן חיובי, אנחנו בטוחים שיש די והותר כאלו.
כישורים נוספים ומועילים לאחות מקצועית

כישורים נוספים ומועילים לאחות מקצועית

מעבר לתכונות האופי שמבליטות אתכם כעובדים וכבני אדם נסו לחשוב אם יש כישורים מיוחדים נוספים שיכולים להועיל לכם כאחים או אחיות. שליטה בשפות נוספות יכולה להוות יתרון בגלל העובדה שכאחים תבואו במגע עם כל מגוון התרבויות באוכלוסייה, שימו לב שאתם מציינים את מגוון השפות בהן אתם שולטים בקורות החיים שלכם.
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר