קורות חיים של נהג/ת משאיתמקצוע הנהיגה הנחשק במשק

מקצוע הנהיגה הנחשק במשק

בכל יום עולות לכבישי ישראל אלפי משאיות. נהגי משאית אמונים על שינוע הסחורה הנחוצה לנו, מבצעים מעברי דירה, מסייעים בשירותי התשתיות הבסיסיות ועוד. מדובר במקצוע משמעותי ביותר במשק, וכזה הדורש אחריות רבה ועירנות. מקצוע הנהיגה במשאית מציע אפיק פרנסה יציב יחסית, ובנוסף את אחת מהמשכורות הגבוהות ביותר בענף הנהיגה המקצועית. הדבר הראשון שצריך להיות בולט בקורות חייו של נהג משאית הוא פירוט הרישיונות שבהם הוא מחזיק, אם מדובר ברישיון מסוג C או C1 הדגישו זאת, וכמובן שאם אתם מחזיקים ברישיון B ציינו זאת גם. ניתן אפילו לציין את הרשיונות במקום הבולט ביותר בקורות החיים, מיד אחרי הפרטים האישיים, אפילו לפני ניסיון תעסוקתי והשכלה. אפשר גם לציין במילה את הוותק על הכביש ובנסיעה במשאית. ניתן גם להזכיר אם אין לכם עבר של עבירות תנועה, זה יציג אתכם כמועמדים מאוד אטרקטיבים בתור נהגים זהירים ואחראיים.

מנוע קורות חיים שנותן לך יתרון על המתחרים! הכי מקצועי ונוח לשימוש.

  • למה ניב רווח מציע את המוצר הזה בחינם?
  • כתיבת קורות חיים בקלות ובמהירות,
  • עיצובים עדינים בצבעים מתאימים,
  • הם היתרון שלך על פני המתחרים!

מנוע קורות חיים שנותן לך יתרון על המתחרים! הכי מקצועי ונוח לשימוש.

עבודה מסביב לשעון

עבודה מסביב לשעון

אם יש לכם ניסיון קודם בנהיגה במשאית זה נהדר, אל תסתפקו בלהזכיר אותו, פרטו בשורה את תחומי האחריות שהיו שלכם ולוח הזמנים אליו נדרשתם. אם הייתם אחראים לציוד יקר, אם נדרשתם גם לבצע פריקה וטעינה ובאילו לוחות זמנים עמדתם במסגרת העבודה. גם ניסיון כנהג באופן מקצועי אפילו של רכב פרטי יהיה נהדר, או ניסיון כנהג צבאי. גם אם הרכבים שנהגתם בהם או אופי העבודה שונה מזו שאתם מנסים להתקבל אליה, הניסיון שברשותכם מעיד על המסוגלות לשעות נהיגה רבות. ההתמודדות עם שעות הנסיעה הרבות אינה קלה, והעובדה שיש לכם ניסיון עבר מראה שאתם עומדים באתגר. בנוסף, ניסיון עשיר מצביע על רצינות.
ניסיון מתחומים אחרים

ניסיון מתחומים אחרים

אם אין לכם ניסיון קודם כנהגים מקצועיים, ניתן לציין ניסיון גם מתחומים אחרים. נהיגה במשאית דורשת ערנות וריכוז לשעות רבות, אחריות, דייקנות ועמידה בלוחות זמנים. שימו לב שכאשר אתם מתארים ניסיון עבר אתם מדגישים תכונות אלו. מעבר לאחריות הנדרשת בשעות הרבות על הכביש, נהגי משאית רבים שנושאים סחורה של חברה מסוימת מהווים גם סוג של נציגים שלה בשטח מול גורמים חיצוניים. במקרים אלה חשוב שקורות החיים יעבירו רושם של תודעת שירות ויחסי אנוש טובים. אם אין לכם ניסיון בענפי השירות, אפשר לציין תכונות אישיות אלה במסגרת קורות החיים בפני עצמן תחת כותרת נפרדת.
האם לציין וותק?

האם לציין וותק?

בתחום הנהיגה בכלל, ובמשאיות בפרט וותק הוא פרמטר מאוד משמעותי. שימו לב כשאתם מגישים קורות חיים איזה וותק נדרש וכמה אתם צברתם. חברות מסוימות מחפשות גם למלא תפקידי עוזר נהג, שלרוב מתלווים לנסיעה ומסייעים בפריקה וטעינה של ציוד. אם הניסיון שלכם מוגבל, נניח שרק הוצאתם את הרישיון זו דרך טובה להיכנס למקצוע. לנהגים מיומנים יותר קיימת האפשרות להיות נהג חלוקה ואפילו מנהל קו חלוקה. כמובן שאם אתם מעוניינים לנהל קו, כדאי בנוסף לוותק לפרט ניסיון שקשור לניהול אנשים, התנהלות עם כסף או בניית לו"ז עבודה.