התחברות הרשמה

סוכן משרות חכם

הזמן שלך יקר... וכאן אנחנו נכנסים לתמונה: בחר את הקטגוריות והמקצועות שרלוונטיים אליך, הזן אזור מגורים והמערכת שלנו תעביר לך רק משרות שיכולות באמת להיות רלוונטיות עבורך!

למה להירשם לסוכן החכם?


השירות ניתן בחינם

המעסיקים יפנו אליך

כתיבת קו"ח בהצטרפות

אלפי משתמשים מרוצים

מה זה סוכן חכם?

הסוכן החכם של ניב רווח יכול לעזור לך למצוא את העבודה הבאה שלך! הירשם לשירות "סוכן חכם" ומשרות שמתאימות להגדרות שלך יישלחו אליך לפי ההעדפות שלך. לאחר שתגדיר סוכן משרות חכם תוכל לקבל התראות על משרות פנויות שיישלחו לתיבת הדוא"ל שלך ללא תשלום וללא שתצטרך לבצע פעולה אקטיבית נוספת. את הגדרות הסוכן החכם ניתן לשנות בכל עת.

כאן מתחילים, ושיהיה בהצלחה!
סוכן חכם

חסוך זמן בעזרת הסוכן החכם

אז במקום להיכנס כל יום למנועי חיפוש ולאתרי דרושים כדי לנסות "לדוג" את המשרה הספציפית שאולי מתאימה לכישוריך, תן לטכנולוגיה לעשות את העבודה עבורך. יצירת חשבון סוכן חכם יכולה לייעל את תהליך חיפוש העבודה שכן במקום להתרוצץ ולחפש משרות ספציפיות אצל מגוון מעסיקים, הסוכן אוסף עבורך רק את המשרות שמתאימות להגדרות שהזנת.

סוכן חכם

המהירות שלנו, היתרון שלך

מהירות התגובה שלך לכל משרה פנויה יכולה להגדיל את הסיכויים שלך אם תחליט להתמודד על אותה המשרה. מי שנשאר לא מעודכן – נשאר מאחור. הסוכן החכם של ניב רווח עוזר לך להיות מוביל ושייך לקבוצת מחפשי העבודה שמגיבים יותר מהר לכל משרה פנויה. המנגנון שלנו נוח ויעיל והוא פשוט לשימוש מכל מכשיר.

זה לגמרי בחינם. התחל כאן
הפצת קורות חיים

מיקוד, יעילות, הצלחה

רוצה סוכן חכם על באמת? תהיה ממוקד! הרעיון הוא לא לקבל אלפי משרות במאות תחומים, אלא לצמצם את ה"רעש" אך ורק למה שבאמת עשוי להתאים לך. הפעל שיקול דעת! סוכן חכם פשוט אוסף עבורך משרות רלוונטיות לפי תחומי העיסוק, המומחיות והמקצועיות שלך והכל כפי שהזנת בהגדרות הסוכן החכם לפי קטגוריות נוחות להבנה ומקצועות ברורים לאבחנה.

סוכן חכם