התחברות הרשמה

קורות חיים דיילת אוויר

קורות חיים לדוגמא של דיילת אוויר

קורות חיים של דיילת PDF להורדה

מה עושה דיילת אוויר?

מידי שנה מספר הטיסות הממריאות מנתב"ג ונוחתות בו מטפס עוד ועוד, ישראלים אוהבים לטוס. וכתוצאה מכך, הצורך בדיילי אוויר רק הולך ועולה. דיילות הוא תפקיד תובעני, שבו נדרשות אחריות ומחויבות לצד תודעת שירות גבוהה. בזמן הטיסה הדיילים נדרשים לתת מענה לכל צורך במטוס החל מהחלפת מקומות ישיבה, בעיות בריאותיות במהלך הטיסה ועד מצבי חירום אמיתיים. הצורך בדיילים איכותיים ואחראים מתבטא גם במסלול הגיוס של אל על לדיילות מעל גיל 45, כלומר ייעוד של נשים מנוסות למילוי התפקיד. בנוסף, תהליך המיון וההכשרה לתפקיד ממש לא נגמר בראיון אישי, דיילים עוברים הליך ארוך של סינון ולאחר מכן הכשרה. דיילי אוויר נדרשים להתחייב מראש לפרק זמן ממושך של עבודה, וללוחות זמנים נוקשים של טיסות. לכן, לפני שאתם יושבים לנסח את קורות החיים שלכם וודאו שיש לכם את הפנאי להתחייב ואת הרצון להשקיע.

איזה ניסיון כותבים בקורות חיים של דיילת אוויר?

בהמשך לכך, מצופה מדייל/ת להיות מסוגל/ת להעניק שירות ברמה גבוהה מאוד, ובנוסף להיות אחראי/ת ומסוגל/ת לתפקד תחת לחץ. לכן ניסיון שרלוונטי הוא ניסיון בענפי השירות השונים. עדיפות למקומות בהם השירות שניתן הוא קפדני דוגמת מלונות יוקרתיים, מסעדות איכות או מוסדות רשמיים. כמו כן שיקלו לציין בקורות החיים תפקידים בהם התמודדתם עם משימות רבות בזמן אמת משום שאלו הן גם מיומנויות הנדרשות לצוות אוויר. כמו כן, משום שחלק מהכשרת קורס הדיילות הוא קורס בטחון ועזרה ראשונה אם יש לכם ניסיון קודם בתחומים ציינו, נניח עבודה בתור קב"ט או התנדבות כפרמדיק. הדבר גם יצביע על העובדה שהתמודדתם בעבר עם אחריות רבה ויתכן שאף עם מצבי חירום. כמובן שאם בעבר עבדתם כדיילי אוויר או דיילי קרקע ניסיון זה יהווה יתרון משמעותי.

איזה כישורים כותבים בקורות חיים של דיילת אוויר?

כישורים נוספים שחשוב להדגיש בקורות חיים של דייל/ת אוויר כוללים ידע טוב בשפה האנגלית או שפות נוספות. יתרה על כך, שליטה טובה לפחות באנגלית היא תנאי הכרחי למילוי התפקיד, כך שמי שאינו דובר באופן שוטף אולי כדאי לו לחזק את האנגלית לקראת המיונים. מעבר לכך נסו להדגיש כישורים מיוחדים שיכולים להיות שימושיים לדייל/ת אוויר, כגון עמידה בלחצים, מסוגלות לבצע מספר משימות במקביל, כושר ביטוי טוב ויחסי אנוש טובים.

מנוע קורות חיים שנותן יתרון על המתחרים!
הכי מקצועי ונוח לשימוש.
כתיבת קורות חיים
הכנה למבחנים פסיכוטכנים!

נצלו את הזמן להתכונן
למיונים לעבודה!

הכנה למבחנים פסיכוטכנים