התחברות הרשמה

קורות חיים נהג משאית

קורות חיים לדוגמא של נהג משאית

קורות חיים של נהג משאית PDF להורדה

מה כותבים בקורות חיים של נהג משאית?

בכל יום עולות לכבישי ישראל אלפי משאיות. נהגי משאית אמונים על שינוע הסחורה הנחוצה לנו, מבצעים מעברי דירה, מסייעים בשירותי התשתיות הבסיסיות ועוד. מדובר במקצוע משמעותי ביותר במשק, וכזה הדורש אחריות רבה ועירנות. מקצוע הנהיגה במשאית מציע אפיק פרנסה יציב יחסית, ובנוסף את אחת מהמשכורות הגבוהות ביותר בענף הנהיגה המקצועית. הדבר הראשון שצריך להיות בולט בקורות חיים של נהג משאית הוא פירוט הרישיונות שבהם הוא מחזיק, אם מדובר ברישיון מסוג C או C1 הדגישו זאת, וכמובן שאם אתם מחזיקים ברישיון B ציינו זאת גם. ניתן אפילו לציין את הרשיונות במקום הבולט ביותר בקורות החיים, מיד אחרי הפרטים האישיים, אפילו לפני ניסיון תעסוקתי והשכלה. אפשר גם לציין במילה את הוותק על הכביש ובנסיעה במשאית. ניתן גם להזכיר אם אין לכם עבר של עבירות תנועה, זה יציג אתכם כמועמדים מאוד אטרקטיבים בתור נהגים זהירים ואחראיים.

ניסיון קודם בקורות חיים של נהג משאית

אם יש לכם ניסיון קודם בנהיגה במשאית זה נהדר, אל תסתפקו בלהזכיר אותו, פרטו בשורה את תחומי האחריות שהיו שלכם ולוח הזמנים אליו נדרשתם. אם הייתם אחראים לציוד יקר, אם נדרשתם גם לבצע פריקה וטעינה ובאילו לוחות זמנים עמדתם במסגרת העבודה. גם ניסיון כנהג באופן מקצועי אפילו כנהג של רכב פרטי יהיה נהדר, או ניסיון כנהג צבאי. גם אם הרכבים שנהגתם בהם או אופי העבודה שונה מזו שאתם מנסים להתקבל אליה, הניסיון שברשותכם מעיד על המסוגלות לשעות נהיגה רבות. ההתמודדות עם שעות הנסיעה הרבות אינה קלה, והעובדה שיש לכם ניסיון עבר מראה שאתם עומדים באתגר. בנוסף, ניסיון עשיר מצביע על רצינות.

קורות חיים לנהג משאית ללא ניסיון

אם אין לכם ניסיון קודם כנהגים מקצועיים, ניתן לציין ניסיון גם מתחומים אחרים בקורות החיים. נהיגה במשאית דורשת ערנות וריכוז לשעות רבות, אחריות, דייקנות ועמידה בלוחות זמנים. שימו לב שכאשר אתם מתארים ניסיון עבר אתם מדגישים תכונות אלו. מעבר לאחריות הנדרשת בשעות הרבות על הכביש, נהגי משאית רבים שנושאים סחורה של חברה מסוימת מהווים גם סוג של נציגים שלה בשטח מול גורמים חיצוניים. במקרים אלה חשוב שקורות החיים יעבירו רושם של תודעת שירות ויחסי אנוש טובים. אם אין לכם ניסיון בענפי השירות, אפשר לציין תכונות אישיות אלה במסגרת קורות החיים בפני עצמן תחת כותרת נפרדת.

קורות חיים לתפקידי לוגיסטיקה שונים

חברות מסוימות מחפשות גם למלא תפקידי עוזר נהג, שלרוב מתלווים לנסיעה ומסייעים בפריקה וטעינה של ציוד. אם הניסיון שלכם מוגבל, נניח שרק הוצאתם את הרישיון זו דרך טובה להיכנס למקצוע. לנהגים מיומנים יותר קיימת האפשרות להיות נהג חלוקה ואפילו מנהל קו חלוקה. כמובן שאם אתם מעוניינים לנהל קו, כדאי בנוסף לוותק לפרט ניסיון שקשור לניהול אנשים, התנהלות עם כסף או בניית לו"ז עבודה.

מנוע קורות חיים שנותן יתרון על המתחרים!
הכי מקצועי ונוח לשימוש.
כתיבת קורות חיים
הכנה למבחנים פסיכוטכנים!

נצלו את הזמן להתכונן
למיונים לעבודה!

הכנה למבחנים פסיכוטכנים