התחברות הרשמה

קורות חיים משאבי אנוש

קורות חיים לדוגמא של מנהל משאבי אנוש

קורות חיים של משאבי אנוש PDF להורדה

מה כותבים בקורות חיים למשאבי אנוש?

אנשי משאבי האנוש הם הגורם שאחראי על גיוס, מיון וניהול המשאב האנושי של חברות וארגונים, וזאת במטרה למקסם את יעילותם. לכן, אם שילוב של עולם העסקים עם עבודה עם אנשים קורץ לכם, אולי תחום משאבי האנוש הוא התחום המתאים עבורכם. אם אתם מחפשים עבודה בתחום משאבי אנוש, כדאי לכם להשקיע בכתיבת קורות חיים שמותאמים לתחום ואף למשרה הספציפית שבה אתם מעוניינים. ריכזנו עבורכם מידע וכמה טיפים חשובים להתאמת קורות חיים למשאבי אנוש.

השכלה בקורות חיים של איש משאבי אנוש

בין אתם מחפשים עבודה כמנהלי, רכזי או נציגי משאבי אנוש, ישנה חשיבות רבה להשכלה שיש לכם בתחום. בחלק זה של קורות חיים רכזו את כל המידע על אודות ההשכלה שרכשתם – תארים אקדמיים (כמו למשל פסיכולוגיה, מדעי ההתנהגות, ייעוץ ארגוני וכו'), תעודות וקורסים מקצועיים. הדגישו את ההשכלה הרלוונטית ביותר בטקסט בולט, על מנת ש"תתפוס" את עינו של המעסיק כשהוא מרפרף על המסמך בחיפוש אחר עיקרי הדברים. תוכלו לספר על ידע רלוונטי נוסף שרכשתם במסגרת זו או אחרת כמו ידע בדיני עבודה, הבנה בהסכמים קיבוציים וכו'.

ניסיון בקורות חיים למשאבי אנוש

הניסיון התעסוקתי הוא מרכיב חשוב במיוחד בקורות חיים של משאבי אנוש, לכן כדאי להשקיע בו זמן ומחשבה רבים. חלק זה בעצם מהווה סיכום של כל הניסיון הקודם שצברתם בעבודה בתחום משאבי האנוש ובתחומים אחרים, וזה אחד החלקים שמקבלים את מירב תשומת הלב של המעסיק/ה או המגייס/ת כשהם קוראים את קורות החיים שלכם.

בחלק זה כתבו היכן עבדתם בעבר, באילו שנים, מה הייתה הגדרת התפקיד שלכם ומה היו תחומי האחריות שלכם. לדוגמא: תוכלו לכתוב שהייתם אחראיים על גיוס ומיון עובדים, על קיום ראיונות טלפוניים/פרונטליים, שקיימתם תקשורת רצופה עם חברות השמה, הכנתם חוזי עבודה, נתתם מענה וסיוע לעובדים ועוד. הזכירו משימות חשובות שהייתם עושים באופן שגרתי, הצלחות מקצועיות ואם הובלתם שינויים חיוביים בעסק בו עבדתם. אם יש ביכולתכם להביא דוגמאות מספריות – זה אפילו רצוי. השתדלו להמחיש למעסיק שיקרא את קורות החיים שלכם שתצליחו להשתלב במקום העבודה החדש בקלות ולהגיע להישגים מצוינים.

איזה כישורים כותבים בקורות חיים למשאבי אנוש?

כחלק מהעבודה השגרתית בתחום משאבי האנוש, תצטרכו להפגין מיומנויות מקצועיות ובלתי-מקצועיות שונות. לכן חשוב שתכללו בקורות החיים שלכם גם את המיומנויות שיש ברשותכם, בעיקר אלה שרלוונטיות לתפקיד שבו את מעוניינים.

לדוגמא: מכיוון שעבודה בתחום משאבי האנוש כוללת עבודה שוטפת עם אנשים חשוב להיות שירותיים, אדיבים בעלי יחסי אנוש טובים באופן כללי. גם יכולת עבודה תחת לחץ ויכולת התמודדות עם ריבוי משימות הן מיומנויות חשובות ביותר, שכן עבודתו של איש משאבי האנוש מצריכה התמודדות עם משימות רבות במקביל. אם ניחנתם במיומנויות אלה, כדאי מאוד להזכיר אותן בקורות החיים שלכם ולהמחיש למעסיק הפוטנציאלי שמלבד היותכם מלומדים ומנוסים, יש לכם מיומנויות מתאימות, וזה יהיה יתרון יחסי גדול עבורכם.

כמו כן, אל תשכחו לציין שליטה בשפות, שכן היא עשויה להוות לכם יתרון בקבלה לחברות וארגונים שפונים לאוכלוסיות שלא דוברות עברית. כמו כן ציינו שליטה בתוכנות מחשב רלוונטיות כמו יישומי האופיס (אקסל, וורד וכו'), אורביט, נילוסופט וכו'.

מנוע קורות חיים שנותן יתרון על המתחרים!
הכי מקצועי ונוח לשימוש.
כתיבת קורות חיים
הכנה למבחנים פסיכוטכנים!

נצלו את הזמן להתכונן
למיונים לעבודה!

הכנה למבחנים פסיכוטכנים