התחברות הרשמה

קורות חיים נהג תחבורה ציבורית

קורות חיים לדוגמה לנהג תחבורה ציבורית

קורות חיים של נהג תחבורה ציבורית PDF להורדה

מה כותבים בקורות חיים של נהג תחבורה ציבורית?

הם האנשים שאחראים להביא אותנו הביתה בבטחה, ולדאוג שנגיע לעבודה על בוקר בזמן, נהגי התחבורה הציבורית הם חלק אינטגרלי מחיי היומיום של כולנו. עבודה כנהג תחבורה ציבורית דורשת מסירות, התמדה אחריות וערניות. וקריירה בתחום זה יכולה להיות יציבה ומתגמלת ביותר. לא בטוחים אם מצופה מכם להחזיק ברישיונות נהיגה נוספים או שהמעסיק יממן את הוצאת הרישיון? לא בטוחים איזה ניסיון יהיה רלוונטי לציין בקורות החיים אם בכלל? ריכזנו עבורכם את הדברים המרכזיים שחשוב לדעת כשבונים קורות חיים לנהג תחבורה ציבורית.

מה כותבים בקורות חיים של נהג מונית?

הדבר החשוב ביותר שצריך להופיע באופן בולט בקורות חיים של נהג מונית היא העובדה שהוא המחזיק ברישיון הנחוץ על פי חוק לנהיגה במונית. בניגוד לאוטובוסים ורכבות שבמקרים אלה המעסיקים הרבה פעמים מכשירים את הנהגים שלהם, נהגי מוניות צריכים לרכוש את הרישיון בעצמם כדי לעסוק במקצוע. אם אתם כותבים קורות חיים כנראה אתם מחפשים עבודה כשכירים, ואינכם מחזיקים במספר ירוק, חשוב לדעת שהוותק כשכירים יוכל להעניק לכם הנחה בקבלת מספר ירוק בשלב מאוחר יותר.

מעבר לפירוט של רישיונות הנהיגה בהם אתם מחזיקים, ניסיון מעולם השיווק או המכירות יכול להיות רלוונטי משום שהוא מעיד על יחסי אנוש טובים. חשוב לזכור שנהגי מונית, מעבר לעובדה שחשוב שיהיו נהגים אחראיים ומיומנים, צריכים לגרום לנוסעים להרגיש בנוח במונית. חשוב שהמעסיק העתידי שלכם יבין שיש לכם גישה טובה לאנשים ושלקוחות שהסעתם יצאו מרוצים וימליצו לחבריהם על תחנת המוניות.

מה כותבים בקורות חיים של נהג אוטובוס?

נהגי אוטובוס הם נהגי תחבורה ציבורית בעלי אחריות רבה ביותר. הם מסיעים כמויות אדירות של אנשים במהלך כל יום עבודה, מסתובבים בכבישים העירוניים העמוסים ובאים במגע הישיר ביותר עם ציבור הנוסעים. חברות התחבורה הציבורית הגדולות מתחרות ביניהן על תנאי ההעסקה על מנת לגייס לשירותיהן נהגים איכותיים שיישארו איתן לאורך זמן. כאשר בונים קורות חיים לנהג אוטובוס שני הדברים העיקריים שיש לתת עליהם את הדעת הם הניסיון התעסוקתי ורישיונות הנהיגה שאתם מחזיקים. אם כבר יש לכם רישיון נהיגה לאוטובוס זה יכול להוות יתרון משמעותי, משום שלא יהיה צורך בהכשרה עבורה עבורכם ודי מהר תוכלו לעלות על ההגה. אם אין לכם רישיון נהיגה באוטובוס אל תדאגו, חברות התחבורה הגדולות מפעילות בתי ספר ומכשירות נהגים רבים בכל שנה, בכל זאת ציינו את הרישיונות שברשותכם וזכרו שאם אתם נהגים אחראים אין סיבה שלא תתקבלו לעבודה.

בכל הנוגע לניסיון תעסוקתי, ניסיון בנהיגה גם מהצבא הוא מעולה. כמו כן, ניסיון בשירות לקוחות גם יכול להיות רלוונטי בהתחשב בכך שזה הוא חלק בלתי נפרד מעבודתו של נהג אוטובוס. גם אם הניסיון שלכם מתחומים אחרים, כדאי לציין אותו ולשים לב שאתם מתארים את האתגרים המקצועיים שרלוונטיים גם לעבודתו של נהג אוטובוס. למשל, יחסי אנוש טובים, סבלנות ותשומת לב ועבודה מאומצת לאורך שעות רבות.

מה לכתוב בקורות חיים של נהג רכבת, ואמצעי תחבורה ציבורית אחרים?

בתור נהגי קטר ברכבת, נהגים ברכבת הקלה, בכרמלית או באמצעי נהיגה אחרים המעסיק יהיה אחראי להכשיר אתכם משום שנהיגה בכל אחד באמצעים אלו היא שונה וייחודית. כדי להתקבל למסלולים תצטרכו לעבור מיונים שונים ולאחר מכן את מסלול ההכשרה. כאשר אתם מנסחים קורות חיים לתפקידים אלו חשוב לשים לב לכמה דגשים. בראש ובראשונה אתם רוצים להעביר את הרושם שאתם עובדים אמינים, אחראיים ודייקנים. בתור נהגים של כלי תחבורה גדולים חייהם ובטחונים האישי של הנוסעים הרבים יהיו מופקדים בידכם ובשיקול הדעת שלכם. חשוב שהניסיון התעסוקתי שלכם ישקף תכונות אלה.

בנוסף, חשוב לשים דגש ליכולות טכניות. נהג קטר צריך להיות בקיא ולשלוט במערכת הפעלת הרכבת על מנת לנהוג בה באופן תקין ולהתמודד עם תקלות שעלולות לפגוע בתפקודה. אם יש לכם ידע טכני כלשהו, הכשרה בנושא או אפילו הכשרה מהשירות הצבאי ציינו זאת. חשוב שהמעסיקים שלכם יראו שבעבר התמודדתם עם אתגר טכני בהצלחה.

בנוסף לא יזיק לציין ניסיון מעולם שירות הלקוחות. אמנם נהגי קטר ואמצעים מסוג זה לרוב לא באים במגע ישר עם ציבור הנוסעים, אך בכל זאת הם חלק ממערך ההסעה הציבורי. וכחלק ממערך זה עליהם להיות ייצוגיים, אדיבים וסבלניים. אם יש לכם ניסיון שיעיד על יחסי אנוש מצוינים ציינו אותו גם.

מה כותבים בקורות חיים של נהג הסעה?

חברות פרטיות רבות מחפשות נהגי הסעה שיפעילו מגוון כלי רכב שונים בין היתר אוטובוס זעיר, מונית גדולה או אוטובוס. בחברות הפרטיות לרוב לא מכשירים נהגים ולכן מחפשים מי שכבר יש לו רישיון בתוקף לכלי הרכב הרלוונטי לכן בראש ובראשונה יש לציין את רישיונות הנהיגה שברשותכם באופן ברור ובולט בקורות החיים. שימו לב שהרישיון שאתם מחזיקים תואם את צרכי החברה כדי לראות אם אתם כשירים למילוי התפקיד.

מעבר לכך כדאי לציין ניסיון עבר בנהיגה מקצועית מכל סוג. ככל שאתם בעלי וותק גדול יותר כך תהיו מועמדים אטרקטיביים יותר לתפקיד. ניסיון מתחום השירות שיעיד על היכולות הבינאישיות שלכם גם רלוונטי במיוחד. זכרו שבניגוד לחברות התחבורה הציבורית, החברות הפרטיות נמצאות בתחרות צפופה עם נותני שירות רבים והשירות שיקבלו הלקוחות מהנהגים יכול לתת להם יתרון משמעותי על המתחרים. כך שחשוב שתציגו בפניהם יחסי אנוש מעולים כדי שיסמכו עליכם לייצג אותם בפני הלקוחות שלהם.

מנוע קורות חיים שנותן יתרון על המתחרים!
הכי מקצועי ונוח לשימוש.
כתיבת קורות חיים
הכנה למבחנים פסיכוטכנים!

נצלו את הזמן להתכונן
למיונים לעבודה!

הכנה למבחנים פסיכוטכנים