התחברות הרשמה

קורות חיים מלגזן

קורות חיים לדוגמה של מלגזן

קורות חיים של מלגזן PDF להורדה

מה תפקידו של מלגזן?

רבים בוחרים לעסוק כמלגזנים משום שמקצוע זה הוא חלק אינטגרלי ממגוון ענפי המשק החל מחקלאות, וכלה בתעשייה. מלגזנים מהווים חלק מהותי מתפקודם השוטף של מחסנים ומפעלים שונים והביקוש למלגזנים הוא רב תמיד, לכן מקצוע זה הוא מתגמל ומושך אליו בכל שנה מועמדים נוספים. בין אם אתם בתחילת דרככם או שצברתם כבר ותק בתחום, חיפוש עבודה הוא תמיד קשה ומייגע. לפעמים אפשר להרגיש שקורות החיים שלנו לא שונים או מיוחדים יותר משל המתחרים שלנו, ושעל אף שאנחנו פונים לחברות רבות מעסיקים פשוט לא חוזרים אלינו. כדי להשתלב כמלגזנים בחברות מובילות ריכזנו כאן את הדברים הכי חשובים שיופיעו בקורות החיים שלכם.

הכשרות ורישיונות בקורות חיים של מלגזן

בניגוד לתחומי עיסוק אחרים בהם בראש ובראשונה יבחנו את ההשכלה שלכם, כמלגזנים הכשרות וקורסים יכולים בהחלט לתת לכם יתרון על פני מועמדים אחרים, אבל הדבר הראשון שמעסיק ירצה לבחון כשהוא מביט בקורות חיים של מלגזן הוא איזה רישיונות יש לו. ציינו רישיון רכב, טרקטורון וכמובן אם יש ברשותכן רישיון למלגזה מוקדם בקורות החיים ובמקום בולט (אפילו ככותרת נפרדת אחרי שאתם מפרטים את פרטי הקשר האישיים שלכם).

עם כל זאת עדיין חשוב להתייחס להשכלה והיא תשלים את התמונה שלכם כמועמדים מקצועיים ורציניים. חשוב לציין אם אתם בעלי תעודת בגרות או 12 שנות לימוד, אם עברתם הכשרה מקצועית אחרת או השלמתם תואר. ידע טכני יכול להיות יתרון בחברות שונות ובמחסנים ממוחשבים, ציינו את השליטה שלכם בתוכנות שונות ואם עברתם קורס מחסן ממוחשב.

ניסיון בקורות חיים של מלגזן

ותק הוא מאוד מהותי בתחום זה ויהווה שיקול רציני בבחירה ביניכם לבין מועמדים אחרים, ובמידת האחריות שמעסיק ירגיש בנוח להפקיד בידיכם. חשוב ביותר שתציינו באופן ברור בקורות החיים את מספר שנות הניסיון שברשותכם, את החברות בהן עבדתם והמשימות שהתפקיד כלל. איזה ציוד שינעתם ובאיזה ענף. אם אין לכם עדיין ניסיון כמלגזנים, ניסיון כמחסנאים יהיה מעולה או ממקצועות אחרים מענפי הלוגיסטיקה. חשוב כשאתם מפרטים את הניסיון שלכם לשים דגש שהוא מבטא יכולת לעבודה פיסית, התמדה, מקצועיות ואחריות לציוד. כך שגם אם לא עבדתם כמלגזנים יהיה ניכר שיש לכם את הכישורים הדרושים למילוי התפקיד.

שירות צבאי בקורות חיים של מלגזן

מי שקיבל הכשרה במסגרת הצבא לתפעול של מלגזה לרוב לא מקבל רישיון אזרחי. לכן חשוב לשים לב ולציין בבירור אם מדובר בהכשרה צבאית או אזרחית בקורות החיים. עם זאת, חשוב מאוד לציין את הניסיון הצבאי ואפילו לפרט לגביו, במיוחד אם עדיין לא צברתם ניסיון אזרחי. זו עדיין הזדמנות להפגין את הכישורים שרכשתם. הניסיון הצבאי שלכם יכול להיות יתרון משמעותי על פני מועמדים אחרים בני גילכם שעדיין לא צברו ניסיון בכלל, כשאתם לעומתם כבר מכירים את העבודה די טוב.

איזה כישורים כותבים בקורות חיים של מלגזן?

כמו בכל מסמך קורות חיים גם באלו של מלגזן לא כדאי לוותר על פירוט כישורים נוספים. כדאי לשים דגש על יכולות טכניות ושליטה במחשבים ותוכנות. זה בעיקר רלוונטי למחסנים ממוחשבים, אבל יכול להיות רלוונטי בעוד סביבות עבודה ובמיוחד אם שואפים להתקדם לתפקיד ניהולי. גם שליטה בשפות נוספות כדאי לציין. אפשר גם להתייחס ליכולות אישיות כמו עמידה במצבי לחץ או עבודה טובה בצוות שרלוונטיות מאוד לעבודתו של מלגזן. כמו כן שווה לציין את מידת הפניות והמוכנות לעבוד בשעות לא שגרתיות, במקרה שאתם מגישים קורות חיים לתפקיד הכולל משמרות לילה.

מנוע קורות חיים שנותן יתרון על המתחרים!
הכי מקצועי ונוח לשימוש.
כתיבת קורות חיים
הכנה למבחנים פסיכוטכנים!

נצלו את הזמן להתכונן
למיונים לעבודה!

הכנה למבחנים פסיכוטכנים