התחברות הרשמה

קורות חיים הבטחת איכות

קורות חיים לדוגמה של מבקר איכות

קורות חיים של מבקר איכות PDF להורדה

מה זה הבטחת האיכות ובקרת האיכות?

תחום הבטחת האיכות ובקרת האיכות הם בעלי חשיבות רבה ביותר בענפי התעשייה השונים. כיום עמידה בתקנים הפכה לסמל סטטוס עבור חברות רבות בשוק, מוצר העומד בתקנים הנהוגים בשוק לא רק שיוכל להגיע לתפוצה רחבה יותר אלא גם ימצב את עצמו כמוצר איכותי ונחשק. כדי להצליח לעמוד בדרישות התקנים חברות רבות נעזרות בבקרי איכות ואחראי הבטחת איכות. הדרישה למקצועות אלה רק עולה משנה לשנה. כדי להשתלב בתחום בקרת והבטחת האיכות ריכזנו עבורכם את הדברים המרכזיים שחשוב לדעת כדי לבנות קורות חיים מעולים.

מה כתובים בקורות חיים של מבקר איכות?

בקרי איכות, Quality Control או QC לרוב אחראיים על בדיקת איכות הסחורה שמגיעה אל המפעל מהספקים ושל התוצר המוגמר לפני שהוא יוצא אל הלקוחות. כלומר בדיקות מוצרים מוגמרים, בדיקות בדיעבד שהם אכן עומדים בתקן הדרוש. תפקיד זה חשוב ביותר גם לעבודה התקינה של המפעל, וגם להגנה על הלקוחות בכך שניתן ווידוא אחרון שהמוצר שנשלח אליהם או אכן איכותי ועומד בכל הדרישות. תפקידים בתחום זה משתנים במידת האחריות והדרישות עבורם מחברה לחברה, ישנם תפקידים שמתאימים יותר כתפקידי כניסה כאלה שמתאימים יותר למועמדים שצברו כבר וותק.
בכל הנוגע להשכלה שימו לב שאתם מציינים אם אתם מחזיקים בתואר או תעודת הנדסאי בקורות החיים שלכם. התחומים הרלוונטיים בדרך כלל הם הנדסת תעשייה וניהול או מנהל עסקים. כמובן שאם עברתם קורס הכשרה בנושא אבטחת ובקרת איכות ציינו זאת. מעבר לכך ציינו תארים או הכשרות טכניות אחרות שעברתם. בכל הנוגע לניסיון נסו להתמקד בניסיון בתחום או מעולם התעשייה. אם עדיין לא צברתם ניסיון השתדלו להתמקד בפירוט ההשכלה שלכם, ואם אתם בוחרים לציין ניסיון תעסוקתי מתחום אחר נסו לבחור כזה שמעיד על היסודיות, האחריות והחריצות שיאפיינו אתכם גם כבקרי איכות.

מה כתובים בקורות חיים של מנהל הבטחת איכות?

מנהלי הבטחת איכות, Quality Assurance או QA אחראים בדרך כלל להנחלת תקנים ונהלים בזמן העבודה או פיקוח על ביצוע הבעבודה בהתאם לנהלים. על מנת למלא תפקיד זה חשוב להיות קפדנים ויסודיים, כמו כן תפקיד זה דורש יכולות ניהול מפותחות.

השכלה רלוונטית לקורות חיים לתפקידי הבטחת איכות היא תארים מתחומי הנדסת תעשייה וניהול או מנהל עסקים, כמו גם קורסים מכשירים להבטחת איכות והכשרות טכניות למיניהן. בהתאם לסוג החברה יתכן שיידרש ידע טכני רב יותר או פחות, או אפילו תארים מתחומי הנדסה אחרים. שימו לב לדרישות התפקיד המפורטות במודעת הדרושים כדי לוודא שיש לכם את הכישורים המתאימים למילוי התפקיד.

הקדישו תשומת לב לתיאור הניסיון התעסוקתי שלכם, במיוחד כזה שמגיע מתחומי התעשיה ונוגע לתחום. תנו דגש מיוחד למיומנויות הטכנולוגיות שרכשתם בתפקידים קודמים, כמו גם לכישורי ניהול משימות וכוח אדם. הרבה פעמים תפקידים אלה דורשים יחסי אנוש ברמה גבוהה ביותר, אחריות והחלטיות. שימו לב שהדבר מתבטא בקורות החיים שלכם.

איזה כישורים כותבים בקורות חיים בתחום הבטחת האיכות?

כאשר אתם מתארים את הכישורים הנוספים שלכם בקורות חיים לתפקידי בקרת והבטחת איכות היו חדים וממוקדים. בקורות חיים לתפקידים אלה אין צורך לציין תחביבים ופרטים צבעוניים אחרים. אתם רוצים להעביר רושם של רצינות ומקצועיות. לכן התמקדו בפירוט של הכלים הטכנולוגיים ותוכנות המחשב בהם אתם שולטים כדי להצביע על חוש טכני מפותח. כמו כן כדאי לציין שליטה בשפות נוספות, עבור תפקידים אלה אנגלית היא השפה החשובה. כמובן שאם אתם מרגישים שחלק מהתכונות האנושיות הבולטות שלכם שהופכות אתכם לעובדים מצוינים לא קיבלו מספיק מקום בקורות החיים תוכלו להתייחס אליהן בחלק זה. חשוב שהמעסיק הפוטנציאלי יקבל תמונה מלאה ככל הניתן של הכישורים והחוזקות שלכם כדי שקורות החיים שלכם לא יטבעו בערמת המועמדים שנחה על שולחנו.

מנוע קורות חיים שנותן יתרון על המתחרים!
הכי מקצועי ונוח לשימוש.
כתיבת קורות חיים
הכנה למבחנים פסיכוטכנים!

נצלו את הזמן להתכונן
למיונים לעבודה!

הכנה למבחנים פסיכוטכנים