קורות חיים לדייל/ת אווירלהיות דייל/ת אוויר

להיות דייל/ת אוויר

מידי שנה מספר הטיסות הממריאות מנתב"ג ונוחתות בו מטפס עוד ועוד, ישראלים אוהבים לטוס. וכתוצאה מכך, הצורך בדיילי אוויר רק הולך ועולה. דיילות הוא תפקיד תובעני, בו נדרשות אחריות ומחויבות. לצד תודעת שירות גבוהה בזמן הטיסה, הדיילים נדרשים לתת מענה לכל צורך במטוס החל מהחלפת מקומות ישיבה, בעיות בריאותיות במהלך הטיסה ועד מצבי חירום אמיתיים. הצורך בדיילים איכותיים ואחראים מתבטא גם במסלול הגיוס של אל על לדיילות מעל גיל 45, כלומר ייעוד של נשים מנוסות למילוי התפקיד. בנוסף, תהליך המיון וההכשרה לתפקיד ממש לא נגמר בראיון אישי, דיילים עוברים הליך ארוך של סינון ולאחר מכן הכשרה. דיילי אוויר נדרשים להתחייב מראש לפרק זמן ממושך של עבודה, וללוחות זמנים נוקשים של טיסות. לכן, לפני שאתם יושבים לנסח את קורות החיים שלכם וודאו שיש לכם את הפנאי להתחייב ואת הרצון להשקיע.

מנוע קורות חיים שנותן לך יתרון על המתחרים! הכי מקצועי ונוח לשימוש.

  • למה ניב רווח מציע את המוצר הזה בחינם?
  • כתיבת קורות חיים בקלות ובמהירות,
  • עיצובים עדינים בצבעים מתאימים,
  • הם היתרון שלך על פני המתחרים!

מנוע קורות חיים שנותן לך יתרון על המתחרים! הכי מקצועי ונוח לשימוש.

מה נחוץ לדייל/ת אוויר?

מה נחוץ לדייל/ת אוויר?

בהמשך לכך, מצופה מדייל/ת להיות מסוגל/ת להעניק שירות ברמה גבוהה מאוד, ובנוסף להיות אחראי/ת ומסוגל/ת לתפקד תחת לחץ. לכן ניסיון שרלוונטי הוא ניסיון בענפי השירות השונים. עדיפות למקומות בהם השירות שניתן הוא קפדני דוגמת מלונות יוקרתיים, מסעדות איכות או מוסדות רשמיים. כמו כן שיקלו להוסיף תפקידים בהם מתמודדים עם משימות רבות בזמן אמת משום שאלו הן גם מיומנויות הנדרשות לצוות אוויר. כמו כן, משום שחלק מהכשרת קורס הדיילות הוא קורס בטחון ועזרה ראשונה אם יש לכם ניסיון קודם בתחומים ציינו, נניח עבודה בתור קב"ט או התנדבות כפרמדיק ציינו זאת. הדבר גם יצביע על העובדה שהתמודדתם בעבר עם אחריות רבה ויתכן שאף עם מצבי חירום. כמובן שאם בעבר עבדתם כדיילי אוויר או דיילי קרקע ניסיון זה יהווה יתרון משמעותי.
כישורים מיוחדים ושפות נוספות

כישורים מיוחדים ושפות נוספות

כישורים נוספים שחשוב להדגיש בקורות חיים של דייל/ת אוויר כוללים ידע טוב בשפה האנגלית או שפות נוספות. יתרה על כך, שליטה טובה לפחות באנגלית היא תנאי הכרחי למילוי התפקיד, כך שמי שאינו דובר באופן שוטף אולי כדאי לו לחזק את האנגלית לקראת המיונים. מעבר לכך נסו להדגיש כישורים מיוחדים שיכולים להיות שימושיים לדייל/ת אוויר, כגון עמידה בלחצים, מסוגלות לבצע מספר משימות במקביל, כושר ביטוי טוב ויחסי אנוש טובים.