קורות חיים של מעצב/ת גראפי/תלפני הכל, תיק עבודות

לפני הכל, תיק עבודות

עיצוב גראפי הוא אחד המקצועות המבוקשים בשוק כיום, כאשר הפיכת העולם לדיגיטלי רק מגדילה את הביקוש אליו. קורות חיים של גרפיקאי/ת צריכים לשקף אדם יצירתי, מקצועי, פעלתן ומנוסה. שימו לב שהניסוחים שלכם משקפים תכונות אלה. כמובן שהדרך הטובה ביותר לשקף את הכישורים שלכם כמעצבים גראפיים היא הרכבת תיק עבודות עשיר ומרשים. חשוב שתיק העבודות שלכם יציג מגוון של עבודות כדי להציג אתכם כמעצבים וורסטיליים. בחנו את מבחר העבודות המוצלחות שלכם ואם אתם מרגישים שחסרות עוד דוגמאות כדי להראות את הכישורים הרלוונטיים לתחום העיסוק של החברה אליה אתם מנסים להתקבל השקיעו ביצירת עבודה נוספת. תיק העבודות שלכם צריך למעשה להיות אתר שתוכלו לצרף קישור אליו לקורות החיים שלכם. דאגו שאתר זה יהיה ייצוגי, מקצועי ובקו העיצובי שלכם. אתם לא חייבים להיות בוני אתרים מקצועיים, ישנן הרבה תשתיות חינמיות באינטרנט שבעזרתן תוכלו לבנות את האתר שלכם דוגמת Wordpress.

במחיר 59 ש"ח בלבד
יהיו לך קורות חיים מרשימים.
לא אהבת? לא שילמת!

  • לא אהבת? לא שילמת! ממש ככה.
  • כתיבת קורות חיים בקלות ובמהירות!
  • עיצובים עדינים בצבעים מתאימים,
  • הם היתרון שלך על פני המתחרים!

במחיר 59 ש"ח בלבד
יהיו לך קורות חיים מרשימים.
לא אהבת? לא שילמת!

קורות חיים ככרטיס ביקור מעוצב

קורות חיים ככרטיס ביקור מעוצב

קורות החיים עצמם, אם כך, צריכים גם הם בראש ובראשונה לייצג את הטעם האסתטי שלכם. זיכרו שבסופו של דבר מעסיקים לרוב לא מתעמקים בקורות חיים, אלא מתרשמים מהם בזריזות. לכן היכולות העיצוביות שלכם צריכות להיות ניכרות ממבט חטוף. נסו לשמור על איזון בין הייחוד שלכם, לכך שהמסמך יראה מקצועי ורלוונטי לתחום העיסוק. למשל, אם אתם מתמיינים למשרד פרסום קורות חיים בולטים וצבעוניים יכולים להתאים מאוד כי הם יציגו את סוג הפרסומות המושכות שתוכלו לייצר, כאשר במקרים אחרים דווקא עיצוב מינימליסטי ונקי יותר יתאים יותר.
מה צריך להופיע בקורות חיים של גרפיקאי/ת?

מה צריך להופיע בקורות חיים של גרפיקאי/ת?

כמובן שגם צריך להקדיש מחשבה לתוכן של קורות החיים ולא רק לעיצוב שלהם. חשוב שתציינו את המוסד בו הוכשרתם ואם הצטיינתם בו באיזשהו אופן. אפשר לציין קורסים משמעותיים או רלוונטיים לתחום העיסוק של החברה, או להזכיר פרויקט גמר שזכה להערכה או שמשקף את המסוגלות שלכם בתחום. דאגו לפרט את תוכנות העיצוב השונות בהן אתם שולטים, ובאיזו רמה. במידה ויש לכם ניסיון תעסוקתי, ציינו ופרטו מה היו תחומי האחריות שלכם. היעזרו בניסיון התעסוקתי כדי למנות את מגוון המשימות שביצעתם בתפקיד הקודם כדי להצביע על חריצות ומקצועיות.
אנגלית או עברית?

אנגלית או עברית?

האם יש צורך בקורות חיים באנגלית? חלק ממקומות העבודה שמציעים משרות למעצבים גרפיים הן חברות בין לאומיות. אם מודעת הדרושים פורסמה באנגלית כדאי לשקול שליחת קורות חיים באנגלית. כמובן, רק אם זה עובד לטובתכם. אם האנגלית היא קושי וקורות החיים יישמעו פחות רהוטים באנגלית, העדיפו את קורות החיים בעברית או שיקלו להיעזר במתרגם מקצועי. אם אתם רוצים לקרוא עוד על כתיבת קורות חיים באנגלית אתם יכולים לפנות למאמר שלנו בנושא.