קורות חיים של מורהלמה דווקא הוראה?

למה דווקא הוראה?

מקצוע ההוראה הוא מהמאתגרים והמשמעותיים במשק, על ברכי המורים של היום מתחנך דור העתיד שלנו. תמיד יש צורך רב במורים, ומדובר באחד המקצועות הבודדים שיכול להבטיח יציבות בשוק ההפכפך של ימנו. מעבר לקריירה ארוכה כמורה לקבוצות גיל שונות, עם הוותק מגיעות אפשרויות נוספות. משרד החינוך מציע מגוון משרות נוספות המאפשרות למורים להתפתח אישית ומקצועית. מורים מצוינים צריכים להיות מחויבים ובעלי תחושת שליחות, רציניים, בקיאים בנושאי הלימוד ויצירתיים. חשוב שגם קורות החיים ישקפו תכונות אלו, היעזרו בניסיון התעסוקתי ובהשכלה שלכם כדי להעביר זאת. שימו לב שכאשר אתם מפרטים בנוגע לניסיון העבר שלכם, אתם מנסחים אותו כך שיצביע על ההשקעה הרבה והיוזמה שלכם. וכאשר אתם מפרטים על אודות ההשכלה שלכם אל תחששו לציין קורסים יוצאי דופן, פרויקטים מעניינים שלקחתם בהם חלק או כמובן ציונים לשבח.

מנוע קורות חיים שנותן לך יתרון על המתחרים! הכי מקצועי ונוח לשימוש.

  • למה ניב רווח מציע את המוצר הזה בחינם?
  • כתיבת קורות חיים בקלות ובמהירות,
  • עיצובים עדינים בצבעים מתאימים,
  • הם היתרון שלך על פני המתחרים!

מנוע קורות חיים שנותן לך יתרון על המתחרים! הכי מקצועי ונוח לשימוש.

השכלה, הכשרות והשתלמויות

השכלה, הכשרות והשתלמויות

חשוב שתדגישו את ההכשרה שלכם, בראש ובראשונה לציין שיש ברשותכם תעודת הוראה במקום בולט, כדי להבהיר שאתם כשירים להיות מורים. גם הכשרות נוספות יכולות להיות רלוונטיות בין אם יש לכם תואר אקדמי, עברתם הכשרות או השתלמויות למורים או רכשתם הכשרה חינוכית במסגרת בה לקחתם חלק. כמובן שהניסיון הוא משמעותי וחשוב להדגיש אם עבדת בעבר עם ילדים, אך השכלה עשירה גם היא תוסיף לתדמית שלכם כאנשי חינוך מצוינים.
איזה ניסיון רלוונטי?

איזה ניסיון רלוונטי?

הניסיון שכדאי לפרט על אודותיו מאוד משתנה לפי הוותק שלכם בתחום. אם כבר יצא לכם לעבוד כמורים או בתפקידים שונים בבתי ספר, עדיף להתמקד בניסיון זה ולפרט את תחומי האחריות עליהם הייתם אמונים. לעומת זאת, אם אתם בתחילת דרככם וטרם יצא לכם לעבוד במשרות חינוכיות, נסו לשלב ניסיון קודם בהדרכה, אפילו אם הוא היה במסגרת הצבא או תנועת נוער, ניסיון בבניית מערכי שיעור, עבודה קודמת עם ילדים או משרות שיצביעו על אחריות ומסירות. אם הניסיון הקודם שלכם לא מעולם החינוך אין צורך להתעמק בו יותר על המידה, רק להעביר את התחושה שהייתם מועסקים בצורה עקבית, שיש לכם ניסיון תעסוקתי כלשהו ושהייתם עובדים טובים בעיסוקיכם הקודמים. יטיב לחשוב האם יש לכם ניסיון מתחומי חיים אחרים שמתקשר לחינוך, למשל מהתנדבויות ומלגות, שיבהיר שיצא לכם לעבוד בעבר עם ילדים.
האם אתם מכוונים למקצוע מסוים?

האם אתם מכוונים למקצוע מסוים?

אם אתם מגישים קורות חיים למשרה של מורה במקצוע ספציפי כמו ספרות, כימיה או תקשורת חשוב להתעכב על ההכשרה הרלוונטית לתחום. כלומר, האם יש לכם תואר בנושא? האם יש לכם נגיעה לתחום או ניסיון קודם בו? בקורות חיים מסוג זה לצד החשיבות בהדגשת הניסיון בחינוך והדרכה, חשוב גם להעביר את הרושם של מי שבקיא במקצוע אותו הוא מלמד.
מה לציין ומה להשמיט?

מה לציין ומה להשמיט?

במסגרת השירות הצבאי אין סיבה להרחיב, אלא כמובן אם שירתם כמורים חיילים. אם כן, פרטו על ההתנסות, על תחומי אחריות ועל הישגים. במקרים אחרים אין סיבה לפרט על השירות הצבאי, ניתן לציין ציונים לשבח אם יש כאלה כדי להעיד על חריצות ותפקוד טוב במערכת. כישורים נוספים אחרים שכדאי אולי לציין הם שליטה טובה בתוכנות אופיס ושליטה בשפות נוספות פרט לעברית.
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
מורים לחינוך מיוחד

מורים לחינוך מיוחד

כמובן שבכל הנוגע לחינוך מיוחד יש להתייחס להשתלמויות והכשרות בתחום, כמו גם ניסיון עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים, גם אם זה היה במסגרת התנדבותית או אפילו ניסיון מהחיים האישיים. תחום החינוך המיוחד דורש מיומנויות ייחודיות שלא נרכשת בלימודי חינוך כלליים. לכן, בין אם אתם מעוניינים להשתלב במסגרת ייעודית לחינוך מיוחד או בבית ספר כוללני המשלב כיתות לחינוך מיוחד, חשוב שתפגינו את היכולת למלא את התפקיד בצורה מקצועית ועם ההכשרה והניסיון הנכונים.