התחברות הרשמה

קורות חיים אנליסט

קורות חיים לדוגמה של אנליסט

קורות חיים של אנליסטית PDF להורדה

מה תפקידה של אנליסטית?

אנחנו חיים בעידן שופע במידע בו נתונים הם רבים וזמינים בכל ענפי המשק ובכל תחומי החיים. אנחנו יכולים להשוות נתונים כדי לבצע החלטות מושכלות בכל אחד מתחומי חיינו. בעולם כמו שלנו הצורך באנליסטים עולה משנה לשנה בענפים רבים במשק החל מהיי טק והתחום הכלכלי ועוד רבים אחרים. בין אם אתם בוגרי תואר בכלכלה, תואר במדעי המחשב או אחרי שירות צבאי טכנולוגי יכול להיות שאתם מחפשים עבודה כאנליסטים. התפקידים שנמנים תחת הכותרת "אנליסט" הם מגוונים ושונים במיומנויות וההכשרה שהם מצריכים והאתגרים שהם מציבים. המשותף לכולם הוא הצורך לדלות מידע מתוך כמויות אדירות של נתונים, לזהות מגמות ולהסיק מסקנות. בגלל המגוון הרחב כל כך של הגדרות תפקיד של אנליסט, ובגלל השוני הגדול בחברות ובענפים המעסיקים אותם היינו ממליצים לכם לפני שאתם שולחים קורות חיים לכל משרה בתחום לשקול לבצע שינויים קלים כדי להתאים אותם יותר לדרישות של החברה הספציפית ותחום העיסוק שלה.

מה כותבים בקורות חיים של אנליסט פיננסי?

אנליסט פיננסי הוא תפקיד שדורש ידע כלכלי וסטטיסטי מעמיק יותר בנוסף ליכולות איסוף וסינון נתונים. אנליסט פיננסי הוא אחד המקצועות המועדפים על בוגרי תואר בכלכלה ובהנדסת תעשייה וניהול, שכן הוא מציע הזדמנות להשתלב בחברות המובילות בשוק. אמנם מדובר במשרה המתאימה גם למי שאין לו עדיין ניסיון בתחום, אך מעסיקים רוצים לראות אדם חרוץ ונבון שיוכל לקבל עבורם החלטות בהתחשב בכמויות אדירות של נתונים באופן אחראי ושקול. כאשר אתם מתארים ניסיון קודם חשוב שתעבירו רושם של מי שהתמודדו בעבר עם כמויות גדולות של מידע, והצליח להסיק מתוכן מסקנות בחדות. בנוסף חשוב להצביע של נגיעה טכנולוגית ויכולת למידה מהירה בסביבות ממחושבות. חשוב לשדר למעסיק יכולות חשיבה אנליטית. אם יש לכם ניסיון קודם בתפקיד דומה, שימו לב שאתם מפרטים בהרחבה על תחומי האחריות והאתגרים שהציב התפקיד. אם טרם עבדתם כאנליסטים השתמשו בשירות הצבאי, בלימודים האקדמיים ובניסיון מתחומים אחראים כדי להביא לידי ביטוי תכונות חשובות אלה בקורות החיים שלכם.

מה כותבים בקורות חיים של אנליסט נתונים?

האנליסטים שעובדים כאנליסט נתונים או Data Analyst לרוב מאיישים משרות בחברות הייטק, ובתפקיד זה לא נדרשים בדרך כלל להכשרה מסוימת כגון תואר או קורס. לכן בקורות חיים המיועדים לתפקיד מסוג זה חשוב בעיקר להציג חוש טכני טוב ושליטה בכלים לאיסוף וניתוח נתונים. בכתיבת קורות החיים אלו האתגר הוא בעצם גם היתרון. מצד אחד, אם אין לכם ניסיון קודם כאנליסטים אין הכשרה שתוכלו להדגיש כדי להראות שאתם כשירים לביצוע התפקיד, מצד שני מגוון רחב יותר של כישורים וידע שיכול להפוך אתכם למועמדים מתאימים, וחשוב שתבטאו זאת בקורות החיים שלכם. הבליטו שליטה בשפות וכלים טכנולוגיים וכל ניסיון שיכול לגבות זאת, נניח ניסיון טכנולוגי מהצבא. אם במסגרת השירות למדתם להשתמש בכלים טכנולוגים ציינו זאת עד כמה שניתן. כמו כן, אל תחששו לציין ידע שצברתם בכוחות עצמכם שיכול להיות רלוונטי לביצוע התפקיד. אם לימדתם את עצמכם ידע בסיסי בתכנות, שליטה בשליפות SQL או שפות שאילתא אחרות ציינו זאת בקורות החיים.

איך כדאי לעצב קורות חיים של אנליסט?

אנחנו בטוחים שהקדשתם מחשבה רבה לניסיון שבחרתם לציין בקורות החיים וכיצד לנסח אותו, אך יכול להיות שכשזה מגיע לעיצוב קורות החיים לא הקדשתם למשימה יותר מכמה דקות. חשוב בקורות חיים של אנליסט לתת דגש מיוחד לעיצוב משום שהוא יותיר רושם ראשוני משמעותי על המעסיק הפוטנציאלי. חשוב שקורות החיים יהיו נעימים למראה ונוחים לקריאה. משום שבתור אנליסטים תפקידכם לקחת כמות גדולה של מידע ולהפוך אותו לנגיש וברור, וקורות חיים עמוסים ולא אסתטיים עלולים להפחית את הסיכוי שתיבחרו לאייש את התפקיד. נסו לייצר גריד מסודר ונוח לקריאה, השתמשו בפונט מקצועי ונקי אבל ייחודי יותר מזה שהייתם משתמשים בו לעבודה באוניברסיטה. רווחו את המידע ונסו לייצר קורות חיים עם מראה מקצועי אך אסטטי ונעים. אתם יכולים להיעזר בתבניות שונות שזמינות באינטרנט כדי לשדרג את קורות החיים ולתת להם מראה ייחודי יותר מהמתחרים שלכם. אם אתם מחפשים עבודה בענף הטכנולוגי שימו לב שאולי עדיף לנסח את קורות החיים באנגלית. אם מודעת הדרושים כתובה באנגלית לרוב יצפו מכם לשלוח קורות חיים באנגלית בהתאם.

איזה כישורים כותבים בקורות חיים של אנליסט?

אופי תפקידי האנליסט משתנים מאוד מחברה לחברה כאשר כל תפקיד כולל תחומי אחריות שונים ומצריך ידע והשכלה מקדימים שונים. לכן חשוב לא לזלזל בחלק של "כישורים נוספים" בקורות החיים, הוא יכול להוות את הגורם המכריע בהחלטה ביניכם לבין מועמד עם נתונים דומים. שימו דגש מיוחד על פירוט של כלים טכנולוגים כגון שפות תכנות, שליטה ב-SQL או שפות שאליתא אחרות, ידע בפייתון, ידע בשפות סטטיסטיקה, בתוכנות הדמיית נתונים ועוד. שליטה בתוכנות אופיס ואפילו תוכנות עיצוב כמו פוטושופ יכולות להעיד על יכולת טכניות וכושר לימוד. מבחינת תכונות אישיות חשוב שתשקפו סדר וארגון, יכולת הסקת מסקנות, הגדלת ראש והבנה של "התמונה הגדולה". תוכלו לציין תכונות אלה אם אתם מרגישים שהן לא משתקפות מספיק מקורות החיים שלכם.

מנוע קורות חיים שנותן יתרון על המתחרים!
הכי מקצועי ונוח לשימוש.
כתיבת קורות חיים
הכנה למבחנים פסיכוטכנים!

נצלו את הזמן להתכונן
למיונים לעבודה!

הכנה למבחנים פסיכוטכנים