התחברות הרשמה

קורות חיים סוכן ביטוח

קורות חיים לדוגמה של סוכן ביטוח

קורות חיים של סוכנת ביטוח PDF להורדה

מה תפקידה של סוכנת ביטוח?

תחום הביטוח הוא תחום משגשג והכרחי במשק. במציאות ההפכפכה שאנחנו חיים בה כולנו צריכים מי שידאג לנו, לרכושנו ולאהובינו בשעת צרה. סוכני ביטוח מעורבים בחלקים הרגישים ביותר של חיינו, ביטוח הבית שלנו, החיים, הפנסיה שלנו ועוד. העבודה של סוכן הביטוח משלבת מצד אחד כישורי מכירה ושירות לקוחות, ומצד שני בקיאות בעולם הביטוח וידע בכלכלה ופיננסיים. אם אתם מעוניינים להשתלב בתחום זה, אלו הם הצדדים החשובים שיבלטו בקורות החיים שלכם. כדי להבין יותר טוב איך להביא זאת לידי ביטוי ריכזנו את המידע הכי הכרחי כאן.

השכלה בקורות חיים של סוכן ביטוח

בתחום הביטוח קיימים תפקידים שונים בין אם סוכן, יועץ או משווק על כולם חל תנאי הסף הבסיסי של החזקה ברישיון בתוקף מלשכת סוכני הביטוח בישראל. הרישיונות הנפוצים ביותר הם פנסיוני ואלמנטרי והדרישה עבורם בשוק היא גבוהה. חשוב לדעת שרישיון זה הוא הכרחי על מנת שתוכלו לעסוק כסוכני ביטוח. ישנם תפקידים בעולם הביטוח שלא מחייבים זאת וחשוב להבין בדרישות המפורטות במודעה אם זה המצב. כך שאם אתם מחזיקים ברישיון בתוקף ציינו זאת באופן בולט וברור מוקדם בקורות החיים, מפני שזה אחד מהגורמים המרכזיים שיאפשרו למעסיק לדעת שאתם כשירים לתפקיד. מעבר לכך השכלה רלוונטית נוספת היא מעולם הכלכלה והפיננסיים, ואף יש מעסיקים שיבקשו זאת מפורשות. אם אתם בוגרי תואר, קורסים או הכשרות מקצועיות שונות (אפילו ממסגרות עבודה קודמות) ציינו ופרטו זאת, ידע נרחב ככל הניתן בפיננסים וכלכלה מהווה יתרון משמעותי בתחום זה.

ניסיון בקורות חיים של סוכנת ביטוח

במקצוע זה שמבוסס כל כך על הרחבה של מעגל הלקוחות ושימורם, הניסיון התעסוקתי הוא יתרון אדיר. אם עבדתם בעבר בתחום הביטוח הרחיבו והדגישו זאת, ושימו לב שניסיון זה ממוקם במקום בולט שתופס את העין ובשלב מוקדם בקורות החיים. כאשר אתם מתארים את הניסיון הקודם שלכם הרחיבו לא רק בנוגע להישגים שלכם אלא גם לגבי תחום העיסוק, סוג המשימות שביצעתם והיחסים עם הלקוחות כך שתתקבל תמונה מלאה של הידע שלכם והמיומנויות שלכם כסוכני ביטוח מחוננים. אם אין לכם ניסיון קודם בתחום חשוב מאוד לציין ניסיון תעסוקתי מעולם שירות הלקוחות והמכירות. משום שזה חלק כל כך עיקרי בעבודה, ניסיון בשיווק ושירות לקוחות הוא כמעט חובה בקורות חיים של סוכן או סוכנת ביטוח. פרטו ככל הניתן ונסו לדמיין את נקודות ההשקה בין התפקיד הקודם לתפקידו של סוכן ביטוח כדי שקורות החיים שלכם יציגו אתכם כמועמדים אידיאליים.

איזה כישורים כותבים בקורות חיים של סוכן ביטוח?

בכתיבת קורות חיים הרבה פעמים אנחנו מקדישים מחשבה מועטה, אם בכלל, לפירוט הכישורים המיוחדים שלנו. במקרה של סוכן או סוכנת ביטוח מחשבה שצריכה להנחות אותנו היא שבתור אנשים מעולם המכירה והשיווק האופי הדומיננטי והצבעוני שלנו צריך לבלוט בקורות החיים. כדי להשאיר לקוחות מרוצים צריך להיות כריזמטיים, אכפתיים, יצירתיים, סוחפים ובעלי כישורים חברתיים מעולים. השפה שלנו בקורות החיים חייבת לשקף זאת. שימו לב שגם האופן שבו ניסחתם את ניסיון העבר שלכם ואת ההשכלה שרכשתם אינו יבש מידי. זה אולי נשמע קטנוני, אבל כך מקבל המעסיק רושם ראשוני לגביכם. זכרו שקורות החיים שלכם הם מסמך שיווקי והשפה בו צריכה להיות חיה ומושכת כמו זו שהייתם משתמשים בה בשיחה עם לקוח. ובכל זאת בקורות חיים של סוכן או סוכנת ביטוח יש מקום גם לתאר את תכונות האופי הבולטות שלכם באופן ישיר. בין אם תחת כותרת "כישורים מיוחדים", כמשפט פתיחה לקורות החיים או כפסקה קצרה בגוף המייל אליו אתם מצרפים את קורות החיים שלכם.

מעבר לכך דאגו לפרט את כל תוכנות המחשב בהן אתם שולטים, כמובן בדגש על תוכנות מקצועיות איתן יצא לכם לעבוד. למרות שהדגש בעבודתו של הסוכן הוא הפן האנושי, שליטה במחשבים היא תמיד יתרון שכדאי להבליט. כמו כן ציינו אם אתם בקיאים בשפות נוספות, ובאיזו מידה. זכרו שבעולם המכירות שפות אלו יכולות לתת לכם יתרון משמעותי על פני מועמדים עם נתונים דומים.

מנוע קורות חיים שנותן יתרון על המתחרים!
הכי מקצועי ונוח לשימוש.
כתיבת קורות חיים
הכנה למבחנים פסיכוטכנים!

נצלו את הזמן להתכונן
למיונים לעבודה!

הכנה למבחנים פסיכוטכנים