התחברות הרשמה

קורות חיים פקיד בנק

קורות חיים לדוגמא של פקיד בנק

קורות חיים של פקידת בנק PDF להורדה

כתיבת קורות חיים של בנקאי

אנשים רבים אשר שואפים לעבוד בתחום הבנקאות והפיננסים מתחילים את דרכם במשרת פקיד בבנק. תפקיד זה מהווה דריסת רגל ראשונה בתחום עבור סטודנטים ואקדמאיים רבים, שכן חלק מהבנקים שמחים לגייס אנשים איכותיים ומוכשרים ולהכשיר אותם. בהמשך עשויות להיפתח לפקידים אינספור דלתות ואפשרויות קידום בבנק שבו הם עובדים. כמו כמעט בכל תחום עיסוק אחר, כך גם בבנקאות – מציאת עבודה מתחילה בכתיבת קורות חיים איכותיים. מועמדים רבים לא בטוחים מה כדאי לכתוב בקורות חיים של טלר, ובשביל זה אנחנו כאן!

עבודתו של פקיד בנק היא מגוונת, מלאת אחריות, ועיקרה שירות לקוחות וביצוע פעולות עבור לקוחות הבנק ולקוחות מזדמנים. כתיבת קורות חיים שמתאימים למשרה ומבליטים את היתרונות שלכם על פני שאר המועמדים הם המפתח לפיתוח קריירה מצליחה בתחום הבנקאות. היתרונות העיקריים שכדאי לכם להבליט בקורות חיים של פקיד בנק הם השכלה, ניסיון קודם ומיומנויות מתאימות. על כל אלה נרחיב בהמשך.

השכלה בקורות חיים של פקיד בנק

אם אתם חסרי ניסיון בתחום אבל חולמים לפתח קריירה בנקאית נהדרת יש לנו חדשות טובות בשבילכם - בנקים רבים מגייסים בשמחה סטודנטים ואקדמאים חסרי ניסיון, ומכשירים אותם לעבודה בהתאם לצרכיהם. כך ההשכלה שלכם הופכת ליתרון על פני מועמדים אחרים, אפילו אם עדיין לא סיימתם את התואר.

אם כן, בקורות חיים של טלר צריך להיות מוקדש חלק לתיאור ההשכלה. רשמו אילו תארים או תעודות מקצועיות יש ברשותכם, היכן למדתם ובאילו שנים. כמו כן, ציינו הישגים לימודיים מרשימים (כמו סיום התואר בהצטיינות). אם אתם סטודנטים כתבו לאיזה תואר אתם לומדים כעת, באיזה מוסד לימודים, ובאיזה שלב של לימודי התואר אתם נמצאים. אם אתם לומדים לתואר שרלוונטי לעבודה בתחום הפיננסי הדגישו והבליטו זאת, שכן זה יהווה יתרון משמעותי עבורכם ויעלה את הסיכויים שלכם להיות מוזמנים לראיון עבודה.

ניסיון בקורות חיים של פקיד בנק

כמו בכל תחום עיסוק אחר, גם בתחום הבנקאות ניסיון תעסוקתי מהווה יתרון גדול עבור המועמד, שכן מעסיקים רבים מבינים שישנן מיומנויות שנרכשות רק תוך כדי עבודה יומיומית בבנק. לכן אם יש לכם ניסיון קודם בתחום – ספרו עליו בהרחבה בקורות החיים.

כתבו היכן עבדתם ובאילו שנים, מה הייתה הגדרת התפקיד שלכם ואילו תחומי אחריות היו לכם. למשל: תוכלו לכתוב שהייתם אחראיים על הקופה ועל קבלת קהל, שהפקדתם ומשכתם מזומנים, ביצעתם עבודה אדמיניסטרטיבית וכו'. חשוב לציין שכדאי להימנע ככל הניתן מאזכור פרטים לא רלוונטיים או לא חשובים בקורות החיים שלכם, כדי שקורא יוכל בקלות לדלות מהם את עיקרי הדברים ולא להלאות אותו במידע לא נחוץ.

במידה ואין לכם ניסיון תעסוקתי קודם כפקידי בנק, תוכלו לציין משרות קודמות שכללו עבודה עם כסף או שירות פרונטלי כדי להמחיש למעסיק שיש לכם ניסיון ומיומנויות דומים לאלה שנדרשים לעבודה בבנק.

איזה כישורים כותבים בקורות חיים של בנקאי?

בשוק עבודה תחרותי, בו כל אחד שואף להצליח ולהתפתח כמה שיותר, חשוב לבלוט ולהפגין את היתרונות שיש לך על פני אחרים. לכן בנוסף להשכלה ולניסיון התעסוקתי, כדאי להקדיש חלק בקורות החיים לתיאור מיומנויות מקצועיות ובלתי מקצועיות שיש לכם. לדוגמא: שליטה ביישומי מחשב ובשפות להיות יתרונות משמעותיים שכדאי להזכיר בקורות חיים, שכן העבודה בבנק נעשית בסביבה ממוחשבת, וידע בשפות יעזור לכם בשירות של לקוחות שלא דוברים עברית.

מנוע קורות חיים שנותן יתרון על המתחרים!
הכי מקצועי ונוח לשימוש.
כתיבת קורות חיים
הכנה למבחנים פסיכוטכנים!

נצלו את הזמן להתכונן
למיונים לעבודה!

הכנה למבחנים פסיכוטכנים