קורות חיים של טבח/יתהאם טבח צריך קורות חיים?

האם טבח צריך קורות חיים?

התשובה היא חד משמעית – כן! בין אם הבישול הוא התשוקה שלכם מגיל קטן ואתם שואפים להצליח בתחום, ובין אם זה מקצוע שרכשתם בצבא ואתם רוצים לעבוד בתחום באופן זמני כדי להרוויח כסף לטיול הגדול – תצטרכו קורות חיים כדי להתקבל למשרה שאתם כל כך רוצים. הם כרטיס הביקור שלכם וההזדמנות שלכם ליצור רושם חיובי אצל המעסיק עוד לפני שתפגשו אותו.

מנוע קורות חיים שנותן לך יתרון על המתחרים! הכי מקצועי ונוח לשימוש.

  • למה ניב רווח מציע את המוצר הזה בחינם?
  • כתיבת קורות חיים בקלות ובמהירות,
  • עיצובים עדינים בצבעים מתאימים,
  • הם היתרון שלך על פני המתחרים!

מנוע קורות חיים שנותן לך יתרון על המתחרים! הכי מקצועי ונוח לשימוש.

מה כותבים בקורות חיים לטבח?

מה כותבים בקורות חיים לטבח?

למרות שהבישול, בדומה לאומנות, הוא מקצוע שדורש כישרון ותשוקה, אלו אינם שלמים בלי ידע מקצועי וניסיון ממשי בבישול. לכן מעסיקים רבים מתעניינים מאוד בהכשרה ובניסיון התעסוקתי של המועמדים. אם כן, קורות החיים שלכם צריכים לכלול את כל ההכשרות המקצועיות שעברתם, באיזה מוסד למדתם ואילו תעודות קיבלתם (למשל תעודת טבח 1-5). אם רכשתם התמחות מסוימת, כדאי לציין זאת גם כן.

בחלק של הניסיון התעסוקתי פרטו את התפקידים הקודמים שלכם, והדגישו את אלה שרלוונטיים במיוחד למשרה שבה אתם מתעניינים כעת, שכן כדאי שקורות החיים שלכם יהיו קצרים ותמציתיים, ושעיקרי הדברים יבלטו ו"יתפסו" את העין של הקורא. ציינו בנקודות את תחומי האחריות שהיו לכם, את המיומנויות והכישורים שהפגנתם והצלחות מקצועיות מיוחדות. אל תשכחו לציין אם עבדתם בפס החם או הקר, אם מילאתם תפקיד בעל פן ניהולי, עבדתם מול ספקים, הייתם אחראיים על הסדר והניקיון של המטבח וכו'. תזכרו - כל פרט מידע רלוונטי שעשוי ליצור רושם חיובי אצל המעסיק צריך להופיע בקורות חיים של טבח.
מה כותבים בקורות חיים של טבח קודם, הכשרה או ניסיון תעסוקתי?

מה כותבים בקורות חיים של טבח קודם, הכשרה או ניסיון תעסוקתי?

רבים מתלבטים בשאלה זו והתשובה עליה היא – זה תלוי ועליכם להפעיל שיקול דעת. אם המעסיק דורש תעודת מקצוע ברמה מסוימת כתנאי סף כדאי לציין זאת קודם, כדי שהמעסיק יראה ממבט חטוף שאתם ממלאים את התנאי הבסיסי שלו וימשיך לקרוא את קורות החיים שלכם. לעומת זאת, אם הדרישה העיקרית של המעסיק היא ניסיון קודם בתחום, רצוי שהחלק של הניסיון יופיע קודם.

אם לא ניכר ממודעת הדרושים שישנה דרישה מסוימת, הציגו קודם את המידע שיכול "להרשים" יותר. כלומר, אם אתם טבחים ותיקים בעלי ניסיון רב ומגוון, או כזה שמתאים בדיוק לדרישות התפקיד ציינו קודם את הניסיון התעסוקתי. לחילופין, אם אתם טבחים צעירים שמעוניינים בדריסת רגל ראשונה בתחום ומחפשים מעסיק שייתן לכם הזדמנות לצבור ניסיון ציינו קודם את ההשכלה ולאחר מכן את הניסיון התעסוקתי שצברתם, גם אם הוא לא קשור ישירות לבישול, שכן כדאי להראות למעסיק שיש לכם עבר תעסוקתי כלשהו.
מיומנויות שכדאי להוסיף לקורות חיים של טבח

מיומנויות שכדאי להוסיף לקורות חיים של טבח

אנחנו בוודאי לא צריכים לספר לכם כמה תובענית ולא פשוטה היא עבודתו של הטבח (וכמה היא יכולה להיות מספקת). לכן, חשוב למעסיק לוודא שהוא שוכר אדם מקצועי בעל כישורים ומיומנויות מתאימים.

פעמים רבות מדובר בעבודה פיזית שדורשת עמידה ממושכת על הרגליים, עבודה בשעות מוקדמות או מאוחרות במיוחד וכן עבודה בסופי שבוע ובחגים. לכן אם יש לכם יכולת ונכונות לעבוד בתנאים כאלה כדאי שתציינו זאת בקורות החיים שלכם. כמו כן אם אתם מתפקדים מצוין תחת לחץ, מסוגלים להתמודד עם כמה משימות במקביל ואוהבים לעבוד בצוות ציינו זאת, אלו הן מיומנויות חשובות מאוד לכל טבח.