התחברות הרשמה

קורות חיים לוחם אש

קורות חיים לדוגמא של כבאי

קורות חיים של לוחם אש PDF להורדה

כתיבת קורות חיים של לוחם אש

ברור לכול שעבודתם של הכבאים היא שליחות, שכן הם מסכנים את חייהם במודע למען הצלת חייהם של אחרים. תפקידם כרוך במעבר הכשרה מאתגרת, ודורש מהכבאי הפגנת בגרות, אחריות, קור רוח ויכולת תפקוד בתנאי לחץ. בשל כך, קורות חיים של כבאי צריכים להביא לידי ביטוי את המסוגלות שלו להצליח בתחום. למרות שהתאמתכם לכבאות תיבחן בתהליך מיונים מובנה באמצעות שלל מבחנים פסיכוטכניים, חברתיים ופיזיים, הגשת קורות חיים היא תנאי סף בסיסי להתחלת התהליך, שמתבצע על ידי הרשות הממשלתית "כבאות והצלה לישראל". קורות חיים איכותיים יעזרו לבוחנים ולממיינים להכיר אתכם טוב יותר ולגבש עליכם דעה חיובית עוד לפני תחילת המיונים.

השכלה בקורות חיים של כבאי

קורות חיים לכבאות, בדומה לקורות חיים בכל תחום אחר, צריכים לכלול פירוט של ההשכלה שרכשתם עד כה. בחלק זה תוכלו לספר על ההשכלה התיכונית שלכם, על הקורסים המקצועיים שעברתם ועל תארים אקדמיים שיש ברשותכם. השכלה רלוונטית לעבודה בתחום הכבאות יכולה אף להוות יתרון משמעותי עבורכם. לדוגמא, אם עברתם קורס עזרה ראשונה, קורס פראמדיקים, קורס מצילים וכדומה ניכר שיש לכם רקע קודם, ידע בסיסי בהצלת חיים ואף זיקה לתחום.

ניסיון בקורות חיים של כבאי

החלק של הניסיון התעסוקתי הוא חלק חשוב נוסף בקורות חיים לכבאי. חלק זה מספק לבוחנים ולממיינים הבנה טובה יותר של הניסיון הקודם שלכם בשוק העבודה, ומלמד אותם עם אילו אתגרים התמודדתם ואילו מיומנויות רכשתם במסגרת העבודות הקודמות שלכם – מה שיעמיק את היכרותם איתכם ויספק להם מושג טוב יותר אודות הרקע התעסוקתי שממנו אתכם מגיעים.

רשמו היכן עבדתם ובאילו שנים, ועבור כל מקום עבודה פרטו בנקודות את תחומי האחריות שמילאתם, אילו מיומנויות הבאתם לידי ביטוי, לאילו הישגים הגעתם במסגרת התפקיד ועוד. נסחו את המידע במשפטים קצרים ופשוטים להבנה, והבליטו בטקסט מודגש מילות מפתח חשובות ומשרות קודמות רלוונטיות לעבודתו של הכבאי – למשל אם עבדתם כמצילים, פרמדיקים, מאמני כושר וכו'.

זכרו שאת ההכשרה המקצועית שדרושה לכבאי תעברו בתהליכי הכשרה ייעודיים של רשות הכבאות וההצלה, לכן לא מצופה מכם להגיע מוכנים עם ניסיון קודם בתחום. עם זאת, ניסיון קודם בתחומים חופפים או דומים יכולים להגדיל את הסיכויים שלכם לעבור את תהליכי המיון הראשונים, גם כי זה ימחיש לבוחנים שיש לכם רקע רלוונטי וגם כי התפקוד שלכם במיונים עצמם כנראה יהיה טוב יותר משל מועמדים חסרי רקע בתחום ההצלה.

שירות צבאי בקורות חיים של לוחם אש

זהו חלק שאינו חובה בקורות חיים לרוב התחומים, אבל בקורות חיים של כבאי מומלץ לכלול את השירות הצבאי, בעיקר אם יש לכם ניסיון צבאי רלוונטי. אם שירתם ככבאים צבאיים בחיל האוויר או אם עסקתם בחילוץ והצלה כחלק מתפקידכם או ששירתם בתפקיד "קרבי" כתבו היכן, באיזה תפקיד ומה הוא כלל. גם בחלק זה של קורות החיים תוכלו לציין אילו מיומנויות רכשתם תוך שירותכם הצבאי, ואילו מיומנויות הפגנתם כדי להצליח בו.

איזה כישרים לכתוב בקורות חיים של כבאי?

בחלק זה של קורות החיים ציינו מיומנויות וכישורים מיוחדים שיש לכם, אשר רלוונטיים לדעתכם לעבודה בכבאות. לדוגמא: אם ניחנתם ביכולת לתפקד מצוין בתנאי לחץ, אם אתם מצליחים לשמור על קור רוח במצבי קיצון ומעולים בעבודת צוות, כדאי לציין זאת בקורות החיים שלכם. תוכלו גם להזכיר תכונות אופי רלוונטיות שמאפיינות אתכם.

מנוע קורות חיים שנותן יתרון על המתחרים!
הכי מקצועי ונוח לשימוש.
כתיבת קורות חיים
הכנה למבחנים פסיכוטכנים!

נצלו את הזמן להתכונן
למיונים לעבודה!

הכנה למבחנים פסיכוטכנים