התחברות הרשמה

קורות חיים מציל

קורות חיים לדוגמא של מציל

קורות חיים של מציל PDF להורדה

כתיבת קורות חיים של מציל

במדינה חמה כמו ישראל הצורך במצילים הוא תמיד רב. למצילים מצד אחד ניתנה הזכות לעבוד בסביבות העבודה הצבעוניות והשמחות ביותר כמו בריכות וחופי ים. אך עם זאת מוטלת עליהם אחריות כבדה, מציל מנומנם ושדעתו מוסחת עלול לסכן חיים! לכן קורות חיים של מציל צריכים לשקף תדמית של אדם מצד אחד חברתי, שירותי ונעים. אך מצד שני אחראי, מהיר תגובה ומגדיל ראש. אם יש לכם אהבה למים ושחייה יכול להיות שזה המסלול המקצועי המתאים ביותר עבורכם. חשוב שקורות החיים שלכם יפתחו לכם את הדלת להזדמנות זו.

הכשרות והסמכות בקורות חיים של מציל

בקורות חיים בדרך כלל נפרט תחת הכותרת "השכלה" את ההכשרות, ההשתלמויות והתארים הרלוונטיים שצברנו. במקרה של הצלה, ההכשרות הכי משמעותיות הן כמובן ציון בבירור האם יש תעודת הצלה ואם כן מאיזה סוג. במקרים רבים אם יש לכם תעודת הפעלת בריכה הדבר יכול להוות יתרון, לכן בהחלט כדאי לציין זאת במקום בולט. כמו כן, אם עברתם הדרכת עזרה ראשונה ובאיזו מסגרת. כמובן שאם הייתם חובשים, פרמדיקים או מתנדבים במד"א הכשרה זו חשובה ורלוונטית ביותר לקורות החיים שלכם כמצילים. מעבר לכך לימודים בתחום הספורט והתזונה יכולים להיות רלוונטיים, כמובן כדאי לציין אם השלמתם בגרות. יכול להיות שאת ההכשרה שלכם עברתם במסגרת השירות הצבאי, בכל זאת אם קיבלתם תעודת הצלה אזרחית או תעודת מפעיל בריכה אזרחית ציינו זאת תחת "השכלה" מוקדם בקורות החיים, ואל תשאירו את המידע למקום מאוחר בקורות החיים על מנת שהמעסיק הפוטנציאלי לא יפספס מידע חשוב זה. חשוב לציין שהרבה פעמים תידרשו לעבור מבדקים בריאותיים שיבחנו את כשירותכם לתפקיד וכדאי שתהיה לכם תעודת "סיכום מידע רפואי" עדכנית.

איזה ניסיון כותבים בקורות חיים של מציל?

אם יש לכם ניסיון קודם בהצלה חשוב מאוד לציין זאת. אל תסתפקו באזכור לקוני, שימו לב שאתם מרחיבים לגבי אופי העבודה. האם עבדתם בבריכה מצליחה בה התפוסה גבוהה בייחוד בסופי שבוע? האם יש לכם ניסיון רב בעבודה עם ילדים ונוער? האם יצא לכם לעבוד כמצילים בחופי ים והתמודדתם עם מצבי מזג אוויר קיצוניים? אל תחששו לתאר בפירוט את אופי העבודה, כך המעסיק ידע שהתמודדתם עם אתגרים רבים וניתן לסמוך עליכם.

קורות חיים של מציל ללא ניסיון

אם אין לכם עדיין ניסיון אל חשש! במקרה כזה שימו לב שאתם מציינים את ההכשרה שלכם לפני הניסיון התעסוקתי בקורות החיים כדי לתת לה יותר משקל. וכאשר אתם מתייחסים לניסיון מתחומים אחרים העדיפו ניסיון שיכול להצביע על הקישורים שלכם בתור מצלים. למשל, ניסיון בענפי השירות יכול להעיד על יחסי האנוש הטובים שלכם, חלק שהוא מהותי מעבודת מציל או מצילה. התמקדו בתפקידים בהם הייתם אחראים לכמות גדולה של אנשים, למשל תפקידים הדרכה. חשוב שיעבור הרושם שהתמודדתם בעבר עם תפקידים שדרשו אחריות רבה, אפילו תפקידי אבטחה ושמירה יכולים להיות רלוונטיים. זיכרו שהצלה היא עבודה פיסית בתנאי שטח, ניסיון שלא רלוונטי שיקלו להשמיט או לציין בקצרה רק כדי לשמור על רצף תעסוקה בקורות החיים.

איזה כישורים כותבים בקורות חיים של מציל?

זכרו שיכולות שלכם שלא באו לידי ביטוי במקומות אחרים בקורות החיים יכולות לקבל מקום תחת כותרת כישורים נוספים. חשוב ביותר לציין אם אתם שולטים בשפות נוספות משום שזה יכול להוות עבורכם יתרון אדיר כמצילים שכנראה יבאו במגע עם מגוון אוכלוסיות ותיירים. כמו כן, עיסוק בספורט באופן מקצועי או רציני יכול להעיד על יכולות פיסיות שיהוו יתרון כמועמדים.

מנוע קורות חיים שנותן יתרון על המתחרים!
הכי מקצועי ונוח לשימוש.
כתיבת קורות חיים
הכנה למבחנים פסיכוטכנים!

נצלו את הזמן להתכונן
למיונים לעבודה!

הכנה למבחנים פסיכוטכנים