התחברות הרשמה

קורות חיים קופאית

קורות חיים לדוגמא של קופאית

קורות חיים של קופאית PDF להורדה

כתיבת קורות חיים למשרת קופאית

עבודה כקופאית היא הזדמנות נהדרת למשרה יציבה ומסודרת לטווח הארוך. בין אם ברשתות הסופר הגדולות או במכולות שכונתיות קופאים הם חלק מהיומיום של כולנו, וקופאי אדיב ומקצועי יכול להפוך את המרוץ לסיום הקניות לחביב הרבה יותר. בין אם אתם צעירים או מבוגרים, בעלי ניסיון או בתחילת דרככם תמיד יכול להיות שזקוקים לעזרתכם מאחורי הקופה. חשוב שקורות החיים שלכם ישקפו את היכולות שלכם, ובכך יזרזו את השתלבותכם בתפקיד כמה שיותר מהר.

מה כדאי לכתוב בקורות חיים של קופאית?

כדי לעבוד כקופאי לא נדרשת הכשרה מסוימת. לכן מה שחשוב זה שקורות החיים שלכם ישדרו שאתם עובדים נהדרים. מעסיקים מחפשים אנשים רציניים שירצו להישאר זמן רב, ואולי אפילו יהיו ירצו להתקדם להיות אחראי משמרת. נסו לשקף זאת בקורות החיים שלכם. בנוסף חשוב שתהיו ברורים לגבי הזמינות שלכם, למשל, אם אתם סטודנטים ציינו זאת באופן ברור כך שהמעסיק יבין שתהיו פנויים למשרה חלקית בלבד. לחלופין אם אתם פנויים למשרה מלאה חשוב שהדבר יהיה ברור, כדאי אולי גם לציין זאת בשיחה בעל פה או בגוף המייל אליו יצורפו קורות החיים.

ניסיון בקורות חיים של קופאית

אם יש לכם ניסיון קודם כקופאים חשוב מאוד שתציינו אותו בקורות החיים, היכן עבדתם וכמה זמן. בנוסף, כדאי לציין תחומי אחריות מיוחדים שקיבלתם, אם הסופר היה מרכזי ועמדתם בלחצים רבים או אם נניח הייתם מעבירים הדרכות לעובדים חדשים. אם יש לכם ניסיון תעסוקתי לא כקופאים, יהיה טוב לציין אותו גם כן. ניסיון קודם במכירות ובשירות לקוחות הוא רלוונטי במיוחד. כאשר אתם מתארים את הניסיון הקודם נסו להיעזר בתיאור כדי להצביע על המעלות שלכם כעובדים. אם העבודה דרשה דייקנות, אחריות רבה, יחסי אנוש טובים וכו'. חשוב בתור קופאים להעביר את הרושם שאתם אחראים וניתן לסמוך עליכם, נניח אם עבדתם לפני כן בחנות בה נמכרה סחורה יוקרתית ונדרשתם להיות אחראים לסכומי כסף גדולים, או למשל אם עבדתם בסופר גדול נדרשתם לסדר כמות גדולה של סחורה, הדבר יראה על מיומנות ושקדנות.

קורות חיים של קופאית ללא ניסיון

אם אין לכם ניסיון קודם אל תחששו. הרבה אנשים מתחילים את דרכם המקצועית מאחורי הקופה ומעסיקים רבים מוכנים להכשיר גם מעומדים לא מנוסים. כך שאם אין לכם ניסיון קודם כקופאים הדבר אומר שתצטרכו להראות באופן אחר בקורות החיים שאתם אחראים ורציניים. תוכלו לתאר תפקיד שמילאתם במסגרת הלימודים או הצבא, התנדבות או תנועת נוער כדי להעביר זאת. במיוחד עבוד עובדים צעירים, חשוב להבהיר שאתם עובדים חרוצים ושקדנים. אתם יכולים גם להוסיף משפט קצר כהקדמה לקורות החיים, או להקדיש כותרת לתכונות אופי בולטות וכישורים מיוחדים כדי לציין באופן מיוחד באיזה אופן אתם מתאימים לתפקיד. יעזור לכם לחשוב שקופאים צריכים להיות שירותיים, אדיבים, סבלניים, יעילים, זריזים וחרוצים.

איזה תכונות וכישורים כותבים בקורות חיים של קופאית?

בסוף קורות החיים, לאחר הפירוט על אודות השכלה וניסיון תעסוקתי כדאי לחשוב מה עוד ניתן או כדאי לציין כדי שהמעסיק יכיר אותנו הכי טוב. תכונות אופי בולטות וכישורים מיוחדים כגון יחסי אנוש טובים, תודעת שירות או חוש טכני טוב הופכים קופאי/ת ליוצא/ת מן הכלל. עוד דבר שכדאי לציין הוא אם יש ברשותכם רכב ורישיון, הדבר יכול להועיל ברשתות שמפעילות מספר סניפים רב ולעתים ירצו להיעזר בכוח אדם מסניף אחד לאחר. אפשר לציין זאת לקראת תחתית קורות החיים, או במסגרת הפרטים האישיים בתחילת קורות החיים. דבר נוסף שכדאי לציין הוא אם יש לכם הכרות עם שפות נוספות. משום שתבואו במגע עם כמויות גדולות של אנשים שעברית היא לא בהכרח שפת האם של כולם, שליטה בשפות נוספות יכולה להיות יתרון משמעותי.

מנוע קורות חיים שנותן יתרון על המתחרים!
הכי מקצועי ונוח לשימוש.
כתיבת קורות חיים
הכנה למבחנים פסיכוטכנים!

נצלו את הזמן להתכונן
למיונים לעבודה!

הכנה למבחנים פסיכוטכנים