התחברות הרשמה

קורות חיים כלכלן

קורות חיים לדוגמא של כלכלן

קורות חיים של כלכלן PDF להורדה

מה עושה כלכלן?

הכלכלן הוא גורם חיוני בכל חברה, ארגון ומוסד ציבורי וממשלתי, אשר מעוניינים לנהל את משאביהם באופן היעיל ביותר. בשל כך זהו מקצוע מבוקש ויוקרתי במיוחד, והדרישה לכלכלנים מקצועיים אף פעם לא נגמרת. הם מהווים חלק בלתי נפרד מהעבודה היומיומית והשוטפת של חברות וארגונים מתחומי עיסוק שונים כגון: נדל''ן, קמעונאות, הייטק, אשראי, ביטוח, משרדי ממשלה ועוד. קורות החיים של מועמד לתפקידי כלכלנות צריכים לשדר מקצועיות, רצינות ויסודיות.

איזה מיומנויות כותבים בקורות חיים של כלכלן?

על כתפי הכלכלנים מונחת אחריות גדולה, שכן הם אמונים על ההתנהלות הכלכלית של הארגון. לכן, מלבד הידע המקצועי שנרכש במהלך הלימודים, נדרשות מהם גם מיומנויות רבות כמו חשיבה אנליטית ומתמטית, תשומת לב לפרטים, דיוק, יסודיות וכו'. כישורים ומיומנויות שאינם מקצועיים הם חלק חשוב ומשמעותי מאוד בכל קורות חיים, על אחת כמה וכמה למועמדים חסרי ניסיון תעסוקתי רלוונטי.

קורות חיים הם הרושם הראשוני שאתם מותירים על המעסיקים והדרך העיקרית לשדר להם שאתם מתאימים לתפקיד, לכן חוסר ניסיון עלול להיות לכם לחיסרון לעומת כלכלנים מנוסים. אחת הדרכים להתגבר על זה היא להבליט כישורים ומיומנויות בלתי-מקצועיים ולשים אותם בקדמת הבמה יחד עם ההשכלה. כמובן לא לשכוח לציין שליטה בשפות זרות (בעיקר אנגלית), ביישומי מחשב מתאימים וכל מיומנות שיש ברשותכם ותתאים לדרישות המשרה הרצויה.

השכלה וניסיון בקורות חיים של כלכלן

קורות החיים של כלכלן צריכים לשדר למעסיקים הפוטנציאליים בקיאות בידע המקצועי והתנסות מעשית רלוונטית. לשם כך השקיעו מחשבה מיוחדת בניסוח של חלק "ההשכלה" וחלק ה"ניסיון התעסוקתי" של קורות החיים שלכם. בחלק של ההשכלה ציינו תארים ותעודות מקצועיות שיש ברשותכם וספרו על הישגים לימודיים מיוחדים, פרויקטים שהובלתם או לקחתם בהם חלק בזמן הלימודים וכדומה. בחלק של הניסיון פרטו על עבודות קודמות בתחום הכלכלה: תחומי האחריות שהיו לכם, הצלחות מקצועיות ושינויים חיוביים שהובלתם.

קורות חיים לכלכלן ללא ניסיון

במידה וטרם צברתם ניסיון תעסוקתי בתחום הכלכלה תוכלו לפרט על ניסיון שצברתם במסגרות אחרות כמו קורסים מעשיים שעשיתם בזמן הלימודים או התנדבויות רלוונטיות. גם אם עבדתם בעבר בתפקיד שאינו כלכלי בהגדרתו, אך רכשתם מיומנויות וידע שיכולים לתרום לכם בעבודתכם ככלכלנים, כדאי לציין זאת בקצרה בקורות החיים.

מנוע קורות חיים שנותן יתרון על המתחרים!
הכי מקצועי ונוח לשימוש.
כתיבת קורות חיים
הכנה למבחנים פסיכוטכנים!

נצלו את הזמן להתכונן
למיונים לעבודה!

הכנה למבחנים פסיכוטכנים