התחברות הרשמה

קורות חיים ספר

קורות חיים לדוגמה של מעצב שיער

קורות חיים של ספר PDF להורדה

מה כותבים בקורות חיים של ספר?

אין הרבה דברים שגורמים לנו להרגיש טוב עם עצמנו כמו תספורת מוצלחת. כאשר אנחנו מופקדים בידיו של מעצב השיער במספרה אנו חוששים ורוצים לדעת שמקשיבים לנו ושאנחנו בידיים טובות. עיצוב שיער הוא מקצוע שפוגש אנשים במקום מאוד אינטימי, הוא דורש חוש אסטטי מאוד מפותח במקביל ליחסי אנוש מעולים ורגישות. קהל הלקוחות של ספר או ספרית טובים הם נאמנים לאורך שנים וייסעו עבורם מרחקים או ימתינו בתורות ארוכים כדי לדעת שהם יקבלו את הטיפול הטוב ביותר. כאשר אנו מנסחים קורות חיים לספר או ספרית חשוב שמכלול התכונות החשובות האלה יעבור בצורה מלאה.

השכלה והכשרות בקורות חיים של מעצב שיער

ספרים מתחילים את הקריירה שלהם בדרכים מגוונות, חלקם צוברים ידע עוד בנעורים וחלקים לומדים במכללות השונות או במספרות שמפעילים בתי ספר. אין מסלול בטוח וברור בעולם הספרות, לכן קורות החיים שלכם לא חייבים להיות זהים לאלה של חבריכם למקצוע אבל חשוב שהם ישקפו ניסיון וידע רב. אם עברתם קורס מסודר ציינו זאת באופן ברור ופרטו בנוגע לניסיון המעשי שרכשתם במסגרת הקורס. אם זה לא המצב כאשר אתם מתארים את ההשכלה שלכם, מעבר לאזכור תעודת בגרות תוכלו לציין גם לימודים נוספים מתחום הטיפוח והיופי. אם לא למדתם מקצועות טיפוח ויופי אחרים עדיף לשים את הדגש על הניסיון התעסוקתי שלכם.

ניסיון בקורות חיים של ספר

אם עבדתם בעבר כספרים התמקדו בניסיון זה ופרטו כמה שיותר. באילו טכניקות אתם יודעים לספר? האם יש לכם ניסיון בתסרוקות עבור אירועים? ידע בביצוע החלקות? בצביעת שיער? הרחיבו כמה שיותר. בנוסף מה היה אופי העבודה? עבדתם במספרה? האם היה לה קהל לקוחות נאמן? האם היא מהמבוקשות בעירכם? האם יצא לכם לעבוד באירועים? בצילומי טלוויזיה וקולנוע? חשוב שהמידע על אודות הניסיון שלכם יעבור בצורה המפורטת והברורה ביותר ויציג אתכם בצורה מקצועית ומחמיאה.

אם אין לכם ניסיון קודם בספרות, ניסיון בחפיפה הוא כמובן מעולה. דאגו שהקורס או ההכשרה עברתם בתחום מופיעה באופן ברור ומודגש בקורות החיים. ניסיון אחר שרלוונטי הוא ניסיון בשירות לקוחות ומכירות או כל עבודה בה באתם במגע עם אנשים והתמקצעתם במתן מענה לצרכי לקוח. ניסיון נוסף מעולם הטיפוח והיופי גם יכול להיות מצוין, משום שלמרות שהכישורים הטכניים הם שונים היכולות האנושיות הדרושות לתחום דומות.

שירות צבאי בקורות חיים של ספר

נהוג להתייחס בקורות החיים לשירות הצבאי בכותרת נפרדת. כאשר עושים זאת חשוב לבחון מה אנחנו מרוויחים מציון מידע זה. האם השירות הצבאי שלנו יכול להעשיר את קורות החיים שלנו, או שהוא רק יעמיס עליהם? בכל הנוגע לקורות החיים של ספר או ספרית השירות הצבאי לרוב פחות מעיד על כישורים שרלוונטיים למקצוע, אלא אם במקרה שירתם כספרים צבאיים. במקרים אחרים מומלץ להתייחס לשירות הצבאי בקצרה ככל הניתן, כדי לא להסיח את תשומת לב המעסיק מנקודות חוזק יותר משמעותיות שלכם.

צריך תיק עבודות בקורות חיים של ספר??

חלק מהספרים מחזיקים תיק עבודות בו הם מתעדים הישגים מיוחדים שהגיעו אליהם בנוסף לקורות החיים. לרוב יהיה מדובר בתסרוקות מאוד מרשימות לאירועים, עבודות צבע מיוחדות ועוד. תיק עבודות משדר רצינות ומקצועיות, ומאפשר למעסיק להכיר את הקו האסטטי המיוחד שלכם. תיק עבודות יכול להופיע באתר אישי בו מתועדות תמונות של עבודות יוצאות דופן שלכם, או אפילו באתרי מדיה חברתית כמו אינסטגרם ופייסבוק. אם אתם נוהגים לתעד את התספורות המוצלחות ביותר שלכם במדיה החברתית עדיף לייצר חשבון מקצועי נפרד כדי לאפשר לחשבון לתפקד כתיק עבודות מקצועי שלא חושף את חייכם האישיים. אם אתם רק בתחילת דרככם יכול להיות שתיק עבודות עדיין פחות רלוונטי לכם, אבל תמיד חשוב לשים לב לתעד את העבודות המוצלחות ביותר שלכם למקרה שתרצו לאגד אותן לטובת תיק עבודות בעתיד.

איזה כישורים כותבים בקורות חיים של ספר?

הרבה מועמדים מתקשים עם חלק זה של קורות החיים, בייחוד בתחום הספרות, כי מאוד לא ברור מה כדאי לציין ומה מיותר. בראש ובראשונה, תמיד כדאי לציין את השפות בהן אתם שולטים. שליטה בשפות נוספות היא תמיד יתרון אדיר כאשר מעניקים שירות. בנוסף, תוכנות מחשב מקצועיות רלוונטיות, במקרה זה תוכנות אופיס, תוכנות הפעלת קופה או ניהול יומן לקביעת תורים. ולבסוף זכרו שכדאי לתאר בכמה מילים את האופי הייחודי שלכם והיתרונות שניחנתם בהם. ספרים צוברים את הלקוחות הקבועים המושבעים שלהם גם בעזרת כישורים מקצועיים מפותחים, אבל הרבה פעמים בגלל החיבור האנושי הייחודי שהם מייצרים איתם. כדי להעביר משהו מהטאצ' האישי שלכם ציינו בכמה מילים למה חוויית התספורת איתכם היא כזאת שאף לקוח לא יישכח.

מנוע קורות חיים שנותן יתרון על המתחרים!
הכי מקצועי ונוח לשימוש.
כתיבת קורות חיים
הכנה למבחנים פסיכוטכנים!

נצלו את הזמן להתכונן
למיונים לעבודה!

הכנה למבחנים פסיכוטכנים