התחברות הרשמה

קורות חיים רופא

קורות חיים לדוגמא של רופא

קורות חיים של רופאה PDF להורדה

מה כותבים בקורות חיים של רופא?

מקצוע הרפואה הוא אחד המקצועות הנחשקים והיוקרתיים ביותר. רבים משקיעים שנים רבות מחייהם בלמידה אינטנסיבית, עוברים תקופת התמחות לא פשוטה וכל זאת על מנת לעזור לאנשים ולהציל חיים. רבים מתלבטים מה כדאי לכתוב בקורות חיים של רופא כדי להתקבל לעבודה הנחשקת או לשכנע כמה שיותר מטופלים לבחור בהם, במידה והם עובדים באופן פרטי.

כמו ברוב התחומים, קורות חיים של רופא צריכים לכלול מידע על ההשכלה שרכשתם ועל הניסיון המקצועי שצברתם עד כה. בחלק של ההשכלה ציינו תארים אקדמיים, קורסים, השתלמויות ותת התמחויות. בחלק של הניסיון התעסוקתי ציינו מהי ההתמחות העיקרית שלכם (אף אוזן גרון, קרדיולוגיה, אנדוקרינולוגיה וכו'), ותארו בקצרה אילו תפקידים היו לכם בעבר, אם עבדתם כשכירים, כעצמאיים או בשיתוף פעולה עם אחד משירותי הבריאות. את המחלקה והמוסד הרפואי שבו עשיתם את הסטאז' תוכלו לציין בחלק של ההשכלה או של הניסיון התעסוקתי.

האם צריך להוסיף ניסיון אקדמי בקורות חיים של רופא?

רופאים רבים מחליטים לפנות לעיסוק אקדמי, או בוחרים לשלב אותו עם עבודתם היומיומית במרפאה. קורות חיים של רופא, שכוללים גם פעילות אקדמית ענפה, יוצרים רושם חיובי חזק באשר למומחיותו. זה עשוי להוות לו יתרון גדול בקבלה לעבודה או בצבירת קהל מטופלים רחב (אם הרופא עובד באופן עצמאי).

לכן, אם כתבתם מאמרים רפואיים באחד מתחומי ההתמחות שלכם כדאי לציין בקורות החיים את שמם, מקום ושנת הפרסום שלהם. אם אתם מרצים, חוקרים או מנחים לעבודות מחקר באקדמיה ציינו את שם המוסד האקדמי ואת תחום שבו אתם עוסקים. כמובן כללו בקורות החיים כל פעילות אקדמית אחרת שאתם עוסקים בה או עסקתם בה בעבר לפי שיקול דעתכם.

איזה מיומנויות כותבים בקורות חיים של רופא?

קורות חיים של רופא יהיו מלאים ועשירים יותר במידע חיוני אם לא תשכחו להוסיף פרטים חשובים נוספים כמו מיומנויות מיוחדות שרכשתם. אם יש ברשותכם ניסיון ניהולי, אדמיניסטרטיבי, תקשורת בין-אישית טובה, שליטה בשפות, ידע וניסיון בשימוש ביישומי מחשב חשובים וכד' ציינו אותם בחלק נפרד של קורות החיים. תוכלו אף לספר על החברות שלכם באיגודים מקצועיים שונים.

התנדבות בקורות חיים של רופא

מאחר שקורות החיים שלכם הם כרטיס הביקור שלכם, תפקידם להציג אתכם באופן המיטבי (תוך היצמדות לאמת, כמובן). עבודה קהילתית והתנדבות יכולות להאיר אתכם באור חיובי, שכן חמלה, אכפתיות ועזרה לזולת הן תכונות חיוביות מאוד עבור רופא, שתפקידו עוסק באופן ישיר בעזרה וטיפול באנשים באופן יומיומי. לכן אם התנדבתם או עסקתם בפעילות כזו או אחרת למען הקהילה, ספרו על כך בקורות החיים.

מנוע קורות חיים שנותן יתרון על המתחרים!
הכי מקצועי ונוח לשימוש.
כתיבת קורות חיים
הכנה למבחנים פסיכוטכנים!

נצלו את הזמן להתכונן
למיונים לעבודה!

הכנה למבחנים פסיכוטכנים