התחברות הרשמה

קורות חיים סייעת לרופא שיניים

קורות חיים דוגמה לסייע לרופא שיניים

קורות חיים של סייעת רופא שיניים PDF להורדה

מה תפקידה של סייעת לרופא שיניים?

טיפולי שיניים הם נושא רגיש אצל רבים. כאשר אנחנו יושבים בכיסא הטיפולים של רופא השיניים אנחנו רוצים להרגיש שאנחנו בידיים טובות ושנקבל טיפול מקצועי על הצד הטוב ביותר. בדיוק בשביל זה נמצאים סייעי רופאי השיניים. הסייעת או הסייע הם יד ימינו של רופא השיניים בזמן ביצוע הטיפולים המסובכים, והפנים המחייכות והמרגיעות שאנחנו נפגוש בזמן הטיפולים הלא נעימים. תפקיד חשוב זה ממלאים אנשים חרוצים, בעלי ידע נרחב ויכולות אנושיות גבוהות. אם אתם מחפשים עבודה בתחום ולא בטוחים איך לשפר את קורות החיים ריכזנו עבורכם את המידע שחשוב לדעת.

השכלה בקורות חיים של סייעת לרופא שיניים

על מנת להיות כשירים לתפקיד סיוע לרופא שיניים יש להחזיק בתעודה למקצוע באישור משרד הבריאות. רוב הסייעים משלימים קורס במקצוע במכללות השונות על מנת לעמוד במבחני הסף לתעודה. ציינו במקום ברור ובולט בקורות החיים שאתם מחזיקים בתעודה זו משום שהמעסיק הפוטנציאלי ירצה לראות בקלות ובמהירות שאתם כשירים לביצוע התפקיד. בנוסף לכך ציינו שאתם מחזיקים בתעודת בגרות, או אם השלמתם 12 שנות לימודים. כמו כן, כל הכשרה רפואית או מקצועית אחרת שעברתם. שימו לב שאת ההכשרות השונות אתם מפרטים בסדר כרונולוגי הפוך כך שהעדכנית ביותר תופיע ראשונה.

ניסיון בקורות חיים של סייעת לרופא שיניים

ניסיון תעסוקתי הוא החלק המרכזי בכל מסמך קורות חיים, והמקרה של סייעת לרופא שיניים הוא בהחלט לא שונה. חשוב מאוד להקדיש מחשבה לאופן הניסוח של הניסיון בקורות החיים. שימו לב שאתם מנצלים את תיאור הניסיון כדי להפגין את הבקיאות המקצועית שלכם בתחום כמו גם המיומנויות האישיות שלכם. מקצועיות בתחום תוכלו להביא לידי ביטוי בכך שתציינו אילו הליכים כירורגים או רפואיים שהיו שגורים במרפאה והייתם מסייעים להם. ואת האיכויות האישיות שלכם תוכלו להדגיש בכך שתתארו את ההתמודדות שלכם עם אופי העבודה המאתגר. למשל אם היה לכם ניסיון מוצלח בעבודה עם ילדים, בליווי מטופלים שחרדים מטיפול שיניים או בהתמודדות עם מצבי לחץ.

שירות צבאי בקורת חיים של סייעת לרופא שיניים

סייעת לרופא שיניים צבאי הוא תפקיד שרבות ממלאות כחלק מהשירות הסדיר. ההכשרה שעוברות סייעות צבאיות בהחלט הופכת אותן לכשירות לעסוק בתפקיד גם בשוק האזרחי. חשוב בכל זאת בקורות החיים להבהיר שההכשרה והניסיון בתחום הם ממסגרת השירות הצבאי, ולהרחיב ולפרט באותה מידה שהייתן מפרטות על השכלה וניסיון אזרחיים. בנוגע לקורס שעברתן השתדלו להתייחס לתכנים השונים שהוא כלל, משום שיתכן שהוא שונה מעט מהקורס האזרחי. בנוסף, כאשר אתן מתארות את הניסיון המקצועי השתדלו להתייחס לסוג הטיפולים ותחומי האחריות שהייתן אמונות עליהם, והימנעו ממונחים צבאיים שלא בהכרח כל מעסיק מכיר.

איזה כישורים כותבים בקורות חיים של סייעת רופא שיניים?

בנוגע לכישורים נוספים חשוב שהקו המנחה שלכם יהיה הכישורים שמאפיינים סייע או סייעת רופא שיניים מעולים. מקצוע זה מתאים לאנשים מאוד אחראיים ומקצועיים אשר מסוגלים להפגין יחסי אנוש טיפוליים מעולים. מעסיקים מחפשים מועמדים קשובים וערניים שיוכלו לתפקד כיד ימינו של רופא השיניים במרפאה ולסייע בהפיכת הטיפול הדנטלי לטוב ביותר שהוא יכול להיות. התייחסו לתכונות אופי אלה.

בנוסף תחת כישורים נוספים כדאי לציין את תוכנות המחשב המקצועיות איתם עבדתם בעבר, כמו גם כל תוכנות מחשב רלוונטיות לעבודה משרדית דוגמת אופיס ואאוטלוק. כמו כן התייחסו למגוון השפות בהן אתם שולטים, מידע זה חשוב במיוחד לתפקידים בהם נותנים שירות למגוון אוכלוסיות רחב כמו בתחומי הרפואה והפרא רפואה.

מנוע קורות חיים שנותן יתרון על המתחרים!
הכי מקצועי ונוח לשימוש.
כתיבת קורות חיים
הכנה למבחנים פסיכוטכנים!

נצלו את הזמן להתכונן
למיונים לעבודה!

הכנה למבחנים פסיכוטכנים