התחברות הרשמה

קורות חיים רוקח

קורות חיים לדוגמא של רוקח

קורות חיים של רוקח PDF להורדה

מה כותבים בקורות חיים של רוקח?

מקצוע הרוקחות הוא מקצוע מגוון, משמעותי ומספק שדורש ידע מקצועי נרחב, אחריות, תשומת לב לפרטים ורצוי גם שירותיות, סבלנות ואהבת אדם. אם אתם מחפשים עבודה בתחום ולא בטוחים מה כותבים בקורות חיים של רוקח הגעתם למקום הנכון! כאן תוכלו למצוא טיפים ולקבל רעיונות והשראה לכתיבת קורות חיים לתחום הרוקחות, שיבליטו את היתרונות שלכם ויעזרו לכם להתקבל לעבודה הנחשקת.

השכלה בקורות חיים לרוקחות

מאחר שעבודתו של הרוקח כוללת הנפקת תרופות למטופלים, בניהן תרופות שמסוכנות לאנשים מסוימים או כאלה הכוללות חומרים ממכרים, מדובר בעבודה מלאת אחריות ולא פשוטה. לכן המעסיקים שמים דגש גדול על ההשכלה שרכשתם ועל הניסיון התעסוקתי שצברתם עד כה. חשוב להם לוודא שהם בוחרים בעובד שעבר הכשרה מקיפה ויודע לבצע את עבודתו היומיומית של הרוקח על הצד הטוב ביותר. בשל כך הקדישו חלקים גדולים מקורות החיים שלכם לתיאור ההשכלה האקדמית, ההכשרה והניסיון הקודם שהיה לכם כרוקחים.

בחלק של ההשכלה כתבו היכן למדתם, אילו תארים ותעודות יש ברשותכם, אילו רישיונות מיוחדים הוענקו לכם מטעם משרד הבריאות (כדוגמת: רישיון רוקח אחראי, רישיון ניהול חדר תרופות, רישיון קנאביס רפואי וכו') והדגישו בטקסט בולט את הפרטים שחשוב לכם שהמעסיק יראה (בדרך כלל כדאי להדגיש מושגי מפתח שמופיעים במודעת הדרושים של המשרה הרצויה).

ניסיון בקורות חיים של רוקח

בחלק של הניסיון התעסוקתי פרטו את התפקידים שהיו לכם במקומות עבודה קודמים בתחום הרוקחות. לגבי כל מקום עבודה ציינו את שם החברה/הארגון. תוכלו גם לציין אם מדובר בקופת חולים, בית חולים, בית מרקחת פרטי או רשת פארם כדי לתת למעסיק מושג טוב יותר לגבי הניסיון הקודם שלכם. כמו כן נסחו את הגדרת התפקיד וציינו בנקודות את תחומי האחריות שלכם ואת העבודה שביצעתם באופן יומיומי. למשל תוכלו לכתוב שהייתם אחראיים על המלאי ועל הזמנת מוצרים מספקים, שהענקתם ייעוץ תרופתי למטופלים, הנפקתם תרופות, סידרתם סחורה על המדפים וכו'.

בנוסף תוכלו לכתוב על כל תפקיד גם את המיומנויות ותכונות האופי שהבאתם לידי ביטוי כמו סדר וארגון, יסודיות, שירותיות, אדיבות וכדומה. אם לא מזמן סיימתם את לימודיכם ועדיין אין לכם ניסיון קודם בתחום ציינו בקצרה עבודות קודמות שהיו לכם בתחומים אחרים על מנת שלא ייווצר הרושם המוטעה שלא עבדתם מעולם.

איזה מיומנויות כדאי לכתוב בקורות חיים של רוקח?

כאמור עבודתו של הרוקח היא מגוונת יחסית – חלק מהזמן היא כוללת שירות לקוחות, חלק מהזמן הזמנת וסידור הסחורה, לפעמים הכנת תרופות ולפעמים עבודה משרדית והזנת נתונים למערכות מחשב שונות. בשל כך קורות החיים שלכם צריכים להראות שאתם עובדים ורסטיליים ושיש לכם את המיומנויות המתאימות להתמודדות עם סוגי העבודה השונים אשר כולל תפקידו של הרוקח.

לשם כך חלק מיוחד בקורות חיים של רוקח צריך להיות מוקדש למיומנויות ולכישורים שלכם. לדוגמא: מיומנויות טכנולוגיות, יכולת עבודה בסביבה ממוחשבת, הכרות עם יישומי מחשב רלוונטיים, שליטה בשפות, יכולת עבודה בתנאי לחץ, עבודה עם לקוחות, התמודדות עם ריבוי משימות ומידע נוסף שנכון לגביכם ואתם חושבים שעשוי לתת לכם יתרון ולצייר אתכם כמועמדים פוטנציאליים בעיניי המעסיק.

מנוע קורות חיים שנותן יתרון על המתחרים!
הכי מקצועי ונוח לשימוש.
כתיבת קורות חיים
הכנה למבחנים פסיכוטכנים!

נצלו את הזמן להתכונן
למיונים לעבודה!

הכנה למבחנים פסיכוטכנים