התחברות הרשמה

קורות חיים תזונאית

קורות חיים לדוגמא של תזונאית

קורות חיים של תזונאי PDF להורדה

כתיבת קורות חיים לתזונאי

לתזונאי תפקיד חשוב – לסייע לאנשים לשפר את איכות חייהם ואת בריאותם באמצעות התאמת תפריט תזונתי אישי לכל אדם, תוך התחשבות בפרמטרים שונים כמו גיל, ממדי גוף, מצב בריאותי, סדר יום ומזון שהוא אוהב לאכול. רבים לא בטוחים כיצד לבנות ולכתוב קורות החיים של דיאטן או דיאטנית, על מנת להביא את עצמם ואת המומחיות שלהם לידי ביטוי. אם כן, לפני שאתם מתחילים לכתוב קראו בעיון את מודעות הדרושים שרלוונטיות עבורכם ונסו להעמיד את עצמכם במקומם של המעסיקים. נסו לחשוב איזה מידע יהיה חשוב להם למצוא בקורות החיים שלכם ועל איזה מידע אפשר לוותר, וקחו זאת בחשבון לאורך הכתיבה כולה. כמו כן, ריכזנו עבורכם טיפים מעולים לכתיבת קורות חיים לתזונאי. שיהיה בהצלחה!

השכלה בקורות חיים של תזונאית

מידע מפורט על ההשכלה הוא מרכיב חשוב מאוד בקורות חיים של דיאטנית או דיאטן, שכן לא ניתן לעבוד כתזונאי/ת ללא תואר ראשון מתאים, התמחות ורישיון לעסוק בתזונה מטעם משרד הבריאות. מכיוון שאלו הם תנאים הכרחיים לעבודה במקצוע, ההשכלה וההכשרה שרכשתם יהיו הדבר הראשון שהמעסיק יבחן בקורות החיים שלכם. ציינו היכן למדתם, באילו שנים ואיזה תואר הוענק לכם בסיום הלימודים. כמו כן, כדאי להזכיר שיש לכם רישיון לעסוק במקצוע. כמובן שמומלץ להוסיף תארים ותעודות מקצוע נוספים אם יש לכם, אך הקפידו להדגיש בטקסט בולט את ההשכלה הרלוונטית ביותר.

ניסיון בקורות חיים של תזונאים

החלק של הניסיון התעסוקתי צריך לספק למעסיק תמונה כמה שיותר רחבה על העבודות הקודמות שלכם בצורה תמציתית וממוקדת, כדי להביא לידי ביטוי את מידת ההתאמה למשרה שבה אתם מעוניים כרגע. ככל שמידת ההתאמה שלכם לתפקיד גדולה יותר, כך גדל הסיכוי שהמעסיק יבחר להזמין אתכם לראיון עבודה. אם כן, עבור כל משרה קודמת רשמו היכן עבדתם, באילו שנים ובמה עסקתם בפועל בעבודתכם היומיומית. תוכלו לרשום למשל שבניתם תפריטים מותאמים לכל מטופל, שעבדתם עם אוכלוסיות ספציפיות כגון בני הגיל השלישי, חולי סוכרת, ספורטאים, ילדים וכו', שעסקתם בייעוץ תזונתי למוסדות, העברתם הרצאות במסגרות כאלה ואחרות וכל דבר אחר שעשיתם בחלק מעבודתכם באותה משרה. כמו כן ציינו באיזו סביבה עבדתם - האם מדובר במפראת פרטית? בית אבות? קופת חולים? זהו מידע כללי נוסף שיעזור למעסיק לקבל מושג על הניסיון שיש לכם מבלי שתצטרכו להכביר במילים ולהאריך את קורות החיים שלא לצורך.

איזה כישורים להוסיף בקורות חיים של תזונאית?

בין אם אתם תזונאים שעובדים עם מטופלים "אחד על אחד" ובין אם אתם מייעצים או מרצים בתחום בפני קהל, בסופו של דבר מדובר בעבודה שוטפת עם אנשים. לכן קורות החיים שלכם צריכים לבטא את התאמתכם לתפקידים מסוג זה. אם יש לכם יחסי אנוש מצוינים, אתם מכילים, אכפתיים, סבלניים ותקשורתיים חשוב שתציינו זאת. כמו כן מיומנויות מחשב, שליטה ביישומי מחשב רלוונטיים ובשפות זרות הן מיומנויות חשובות שכדאי לציין גם כן.

מנוע קורות חיים שנותן יתרון על המתחרים!
הכי מקצועי ונוח לשימוש.
כתיבת קורות חיים
הכנה למבחנים פסיכוטכנים!

נצלו את הזמן להתכונן
למיונים לעבודה!

הכנה למבחנים פסיכוטכנים