התחברות הרשמה

קורות חיים רופא שיניים

קורות חיים לדוגמה של רופא שיניים

קורות חיים של רופא שיניים PDF להורדה

מה תפקידו של רופא שיניים?

רופאי שיניים הם חלק מרכזי ומהותי במערך הבריאות. החל מעקירת שן בינה שגרתית ועד לטיפולים כירורגיים מורכבים, רופאי שיניים מסייעים בבעיות החך, השיניים והלוע שלנו. מסלול הלימודים של רפואת שיניים אמנם נפרד מזה של יתר מקצועות הרפואה, אך הוא מאתגר ומפרך לא פחות. ובסופו יוצאים אל השוק רופאי שיניים משכילים ורעבים להתחיל את דרכם המקצועית. אם זה עתה סיימתם את החלק הקליני של ההכשרה שלכם, או לחלופין שאתם רופאי שיניים מיומנים שעומדת לקראת נקודת מפנה בקריירה, אנחנו פה כדי לעזור לכם להתקבל לעבודה הבאה.

השכלה בקורות חיים של רופא שיניים?

כאמור ההשכלה ברפואת שיניים מורכבת מפרק קדם קליני ומפרק קליני. אם אתם סטודנטים שסיימו את הלימודים בפרק הקדם קליני ובונים קורות חיים על מנת להתקבל להתמחות חשוב שתרחיבו בנוגע ללימודי התואר שלכם ככל הניתן, ציינו ממוצע ציונים ואם הצטיינתם. גם בשלב מאוחר יותר בקריירה חשוב לפרט בנוגע ללימודיכם באיזה מוסד למדתם, ואם ממוצע הציונים שלכם היה גבוה תשקלו לציין אותו. אם למדתם בקורסים שרלוונטיים באופן מיוחד לעבודה אליה אתם מגישים את קורות החיים אתם יכולים לציין אותם, כמו גם פרויקטים מיוחדים שלקחתם בהם חלק במסגרת הלימודים.

אם השתתפתם בהכשרות והשתלמויות נוספות מעבר לתואר, או שיש ברשותכם תארים מתקדמים שימו לב שאתם מציינים גם אותם, בסדר כרונולוגי הפוך כך שההכשרה העדכנית ביותר תופיע ראשונה.

התמחות בקורות החיים של רופא שיניים

במהלך ההתמחות תרכשו את תחום העיסוק הספציפי שלכם ברפואת שיניים ולכן חשוב להרחיב בנוגע לידע שרכשתם במסגרת ההתמחות. אם אתם מחפשים עבודה לראשונה בתום ההתמחות שימו לב שאתם מתארים אותה באופן שיעביר מידע כמה שיותר רלוונטי בנוגע לניסיון שצברתם. הציגו אתגרים איתם התמודדתם במסגרת ההתמחות ושרלוונטיים לתחום הספציפי בו אתם מעוניינים לעסוק, כמו גם אתגרים שרלוונטי לרפואת שיניים בכללי כדי להציג וורסטיליות. אם כבר צברתם ניסיון תעסוקתי תוכלו להתייחס להתמחות בצורה יותר תמציתית משום שכבר מילאתם תפקידים בהם ניתנה לכם מידה גדולה יותר של אחריות.

ניסיון בקורות חיים לרופא שיניים

במקצועות הרפואה והטיפול הניסיון התעסוקתי שצברתם חשוב במיוחד. מדובר במקצועות בהם האחריות המוטלת על כתפכם רבה ביותר. לכן אם כבר צברתם ניסיון בתחום הוא צריך לתפוס את המקום המרכזי בקורות החיים משום שזה המידע שהכי יעניין מעסיקים וישרת אתכם בצורה הטובה היותר. הניסיון שלכם הוא היתרון הגדול ביותר שלכם וחשוב שתמנפו אותו ככל הניתן. אל תסתפקו בתיאור קצר של כותרת התפקיד, ציינו בנקודות תחומי אחריות מרכזיים ואתגרים מהתפקיד כדי שלמעסיק יהיה מושג טוב יותר לגבי היכולות שלכם. כמובן שעדיין חשוב להפעיל שיקול דעת, אם כבר צברתם ניסיון רב שנים אתם יכולים לתאר יותר בקצרה. בסופו של דבר הכי חשוב שמסמך קורות החיים יהיה נעים לקריאה ולא עמוס מידי, שורות רבות של ניסיון תעסוקתי בשלב מסוים מדברות בעד עצמן ולא מצריכות את רמת הפירט של ניסיון בשלבים מוקדמים יותר בקריירה.

התנדבות בקורות חיים של רופא שיניים של רופאת שיניים

בניגוד להשכלה וניסיון תעסוקתי, הכותרת "שליחות והתנדבות" לא תופיע בכל מסמך קורות חיים. מעבר לכך שלא רבים האנשים שהתנדבות היא חלק מרכזי בחיים, אלא גם שלרוב תחומי ההתנדבות לא משיקים עם האפיק המקצועי אליו אנחנו מתמיינים. במקרה של רפואת שיניים, ורפואה באופן כללי שווה לשקול לציין ניסיון מהתנדבות אם היא נוגעת לתחום העיסוק הרפואי או הטיפולי. אם התנדבתם כרופאים, חובשים או פרמדיקים שיקלו לציין זאת, בעיקר אם הניסיון המקצועי שלכם עדיין לא רב. התייחסות לעבודת התנדבות בקורות החיים תשווה לכם רושם של רופאים מסורים במיוחד, כמו גם שהיא מהווה עוד הזדמנות לתאר אתגרים וכישורים שרכשתם מעבר להשכלה והניסיון הפורמליים. כמובן שהדבר לא צריך להסית תשומת לב או לגזול מקום על חשבון תיאור הניסיון המקצועי או ההשכלה, לכן הפעילו שיקול דעת – יתכן מאוד שלציין את עבודת ההתנדבות שלכם, נניח במד"א תשרת אתם מאוד.

מנוע קורות חיים שנותן יתרון על המתחרים!
הכי מקצועי ונוח לשימוש.
כתיבת קורות חיים
הכנה למבחנים פסיכוטכנים!

נצלו את הזמן להתכונן
למיונים לעבודה!

הכנה למבחנים פסיכוטכנים