התחברות הרשמה

קורות חיים פיזיותרפיסט

קורות חיים לדוגמא של פיזיותרפיסט

קורות חיים של פיזיותרפיסטית PDF להורדה

מה עושה פיזיותרפיסט?

פיזיותרפיסטים הם חלק משמעותי ממערך הבריאות. הם מסייעים למטופלים המשתקמים מפציעות קשות, ספורטאים, קשישים, נכים ועוד להתמודד עם הכאב שלהם ולשפר את איכות חייהם. מקצוע זה דורש ידע ומיומנות רבים, והוא מציע הזדמנויות רבות להתמקצע ולהתפתח. אם אתם מחפשים עבודה כפיזיותרפיסטים עומדות בפניכם אפשרויות רבות בין אם במכונים פרטיים, בבתי חולים או בקופות החולים. כדי לשפר את הסיכוי שלכם להצליח להשתלב במקום העבודה בו אתם הכי מעוניינים קורות החיים שלכם צריכים לשקף מצוינות.

השכלה בקורות חיים של פיזיותרפיסט

ההשכלה הבסיסית הנחוצה לפיסיותרפיסט היא כמובן תואר ותעודה. ציינו בבירור שהינכם כשירים לעבודה כפיזיותרפיסטים בקורות החיים שלכם. אך מעבר לכך כאשר אתם מזכירים את ההשכלה שלכם פרטו, האם במסגרתה התנסיתם התנסות מעשית בעבודה? עברתם קורסים משמעותיים וייחודיים? אם יש לכם הכשרה או ניסיון בתחומי טיפול שונים ציינו זאת גם. טוב להזכיר גם השתלמויות והכשרות נוספות. אם לקחתם חלק בהשתלמויות עדכניות יותר לאחר התואר דאגו לציין אותן בסדר כרונולוגי הפוך, מהעדכנית ביותר והלאה.

ניסיון בקורות חיים של פיזיותרפיסט

פיזיותרפיסטים עובדים עם מגוון אוכלוסיות שונות, ומתמחים בשיטות רבות ומגוונות. נסו לפרט עם אילו אוכלוסיות יצא לכם לעבוד ובאילו שיטות טיפול אתם נוהגים לעבוד. הציגו ניסיון רחב ככל האפשר על מנת להפגין יכולת הסתגלות. אבל כמובן חשוב לשים דגש על התחום שבו המשרה אליה אתם מעוניינים להתקבל. אם עדיין לא צברתם ניסיון תעסוקתי היעזרו בלימודים כדי להציג את הכישורים שלכם בקורות החיים, הרחיבו לגבי ההתנסות המעשית שרכשתם במסגרתו. אם יש לכם ניסיון מתחומי טיפול נוספים שווה לציין זאת גם, אפילו אם לא מדובר בפיזיותרפיה הכישורים התקשורתיים הנחוצים למקצועות הטיפול דומים.

האם צריך לצרף המלצות לקורות חיים של פיזיותרפיסט?

בתחום הטיפול חשוב מאוד לקבל פידבקים חיוביים, בסופו של דבר מי שיקבע אם אתם תהיו פיזיותרפיסטים מצליחים הוא המטופלים ולא המנהלים שלכם. אם קיבלתם חוות דעת חיובית רבות ציינו זאת בקורות החיים, אם זה אומת בשאלון חוות דעת הזכירו זאת. ואם המעסיק הקודם מעוניין להמליץ עליכם למעסיק הבא זה בהחלט לא יזיק. מכתב המלצה יציג אתכם כנכס עבור המכון, וכעובדים נוחים שנעים לעבוד בחברתם.

איזה כישורים כדאי להוסיף לקורות חיים לפיזיותרפיה?

אחרי שפירטתם בנוגע לניסיון הקודם שלכם, להכשרה ולהשכלה נסו לחשוב מה הופך פיזיותרפיסטים למצוינים בעיניכם? בקיאות בשיטות טיפול? מקצועיות? יעילות? קשב לצורכי המטופלים? רשמו בפניכם את התכונות והכישורים המרכזיים וקראו שוב את קורות החיים שלכם. האם עולה תמונה של אדם המאופיין על ידי התכונות שרשמתם? אם לא נסו לחשוב איך להביא זאת לידי ביטוי. נסו לשלב תיאורים אלו כאשר אתם מתארים ניסיון עבר והתנסויות מהלימודים. שקלו להוסיף בסוף קורות החיים רשימה קצרה של תכונות המאפיינות אתכם כעובדים, או לחלופין להוסיף משפט פתיחה לקורות החיים שיציג אתכם ואת השקפת העולם שלכם כמטפלים. חשוב שלא רק המקצועיות והידע שלכם יעברו בקריאה של קורות החיים, אלא גם משהו מהערך המוסף שתביאו לעבודה כבני אדם.

מנוע קורות חיים שנותן יתרון על המתחרים!
הכי מקצועי ונוח לשימוש.
כתיבת קורות חיים
הכנה למבחנים פסיכוטכנים!

נצלו את הזמן להתכונן
למיונים לעבודה!

הכנה למבחנים פסיכוטכנים