התחברות הרשמה

קורות חיים שיננית

קורות חיים לדוגמא של שיננית

קורות חיים של שיננית PDF להורדה

מה עושה שיננית?

אף אחד לא אוהב ללכת לבקר אצל רופא השיניים. גם אם אנחנו קפדנים ביותר בכל הנוגע להיגיינת הפה זה יכול להיות מעמד מפחיד ולא נעים. השיננית לרוב היא הפנים המחייכות והמרגיעות שיפגשו אותנו. בזמן שרופא השיניים שם כדי לטפל בבעיות המורכבות והכואבות שלנו, השיננית תקדיש את הזמן לענות לשאלות שלנו, להדריך אותנו לגבי השיטות העדכניות ביותר לשמור על בריאות הפה שלנו ולתת מענה ללבטים ולתהיות שלנו. להיות שינן או שיננית זה לא רק לבחור במקצוע יציב, אלא לבחור במקצוע בו יש לנו הזדמנות ללוות אנשים ולטפל בהם, מקצוע זה יכול להיות מאוד מתגמל כלכלית ורגשית.

השכלה בקורות חיים של שיננית

כדי לעסוק בשיננות יש להשלים קורס ולעבור את המבחנים של משרד הבריאות על מנת להחזיק ברישיון. לכן חשוב שהעובדה שאתם מחזיקים ברישיון לעיסוק בשיננות צריך להופיע במקום ברור ובולט. מעבר לכך ציינו היכן ומתי השלמתם את הקורס, ואם הצטיינתם בו או לקחתם חלק בפרויקט יוצא דופן במסגרתו. מעבר לכך אם עברתם הכשרות או השתלמויות נוספות הקשורות לטיפול ורפואה ציינו אותן גם כן, כמובן בסדר כרונולוגי הפוך כך שההכשרה העדכנית ביותר תופיע ראשונה.

ניסיון בקורות חיים לשיננות

כמו בכל תחום אחר, ניסיון תעסוקתי הוא היתרון המשמעותי ביותר שיש לנו בתור מועמדים למשרה. הרבה יותר קל למעסיק לסמוך על עובד חדש שכבר התנסה בתחום מאשר מי שיצטרך להיכנס לתפקיד לראשונה. לכן הרחיבו בנוגע לניסיון שלכם ככל הניתן, ציינו אתגרים איתם התמודדתם ומשימות עליהן הייתם אחראים. כמו כן, שימו לב שאם יש לכם ניסיון ממספר מקומות עבודה שונים אתם מנצלים זאת כדי להראות מגוון מיומנויות רחב ואתם לא חוזרים על עצמכם. אולי במקומות שונים התמודדתם עם אוכלוסיות שונות? נניח שעבדתם יותר עם ילדים או נוער? שימו לב שאתם מנצלים את הניסיון שלכם בצורה שתעיד עליכם מגוון רחב ככל הניתן של תכונות חיוביות.

לעומת זאת אם עדיין לא צברתם ניסיון בתחום, אל חשש! הצורך בשינן או שיננית הוא רב וגם אתם תוכלו למצוא את העבודה הראשונה שלכם. זכרו שהעובדה שאין לכם ניסיון לא אומרת שאתם לא מועמדים מוצלחים, היא רק מחייבת מכם להיות יצירתיים יותר כדי להצליח להציג את היתרונות שלכם על פני המתחרים. נסו לתת דגש ללימודים, לעבודה במסגרות רפואיות אחרות או התנדבות רלוונטית כדי להציג את המקצועיות שלכם. בנוסף, יחסי אנוש מעולים היא תכונה מאוד חשובה בשיננות כך שגם תיאור נכון של ניסיון מתחום האדמיניסטרציה, שירות והדרכה יכול בהחלט לשרת מטרה זו.

האם כותבים על התנדבות בקורות חיים של שיננית?

הרבה תוהים אם יש מקום לציין בקורות החיים ניסיון ממסגרות התנדבות. לשאלה זו אנחנו נשיב במקרה זה, יש להפעיל שיקול דעת. אם התנדבתם במד"א או באופן אחר בו הגשתם סיוע רפואי, בהחלט יש מקום לציין זאת, על אחת כמה וכמה אם הניסיון התעסוקתי שלכם אינו רב. אם אופי ההתנדבות כלל הדרכה הוא גם יכול להיות רלוונטי, חלק מעבודת השיננית היא יצירת קשר טוב עם המטופלים ובין היתר עם ילדים. כמו גם שחלק מעבודתה הוא הדרכת מטופלים בטיפול נכון בשיניים ובחך, וחינוך לשגרת היגיינה בריאה יותר. שוב חשוב להדגיש שיש לבחון אם ציון הניסיון ההתנדבותי לא מעמיס על קורות החיים יתר על המידה, אם כבר צברתם ניסיון תעסוקתי רב שקלו עד כמה ההתנדבות רלוונטית לעיסוק בשיננות ואולי תבחרו להשמיט אותה קליל מקורות החיים.

איזה מיומנויות כותבים בקורות חיים של שיננית?

בכל הנוגע לכישורים נוספים בקורות החיים, אחד מהיתרונות המשמעותיים של שיננית הוא יחסי אנוש טובים ועמידה מול קהל. חלק משמעותי מעבודת השיננית הוא להחדיר מוטיבציה במטופלים להקדיש יותר תשומת לב לטיפול בחך ובשניים, ולהדריך ילדים נוער ואפילו מבוגרים בטיפול נכון בשיניים לכן חשוב לשים דגש על תכונות אלו.

בנוסף לכך שימו לב שאתם מזכירים בקורות החיים את כל השפות בהן אתם שולטים, ומידת הבקיאות שלכם בשפה. במיוחד במקצועות בהם מטפלים ונותנים שירות למגוון רחב של אוכלוסיות שליטה במספר שפות יכול להוות יתרון משמעותי. כמו כן ציינו באילו תוכנות מחשב אתם שולטים כדי להעיד על התאקלמות קלה בסביבה הטכנולוגית שכרוכה בביצוע העבודה.

מנוע קורות חיים שנותן יתרון על המתחרים!
הכי מקצועי ונוח לשימוש.
כתיבת קורות חיים
הכנה למבחנים פסיכוטכנים!

נצלו את הזמן להתכונן
למיונים לעבודה!

הכנה למבחנים פסיכוטכנים