התחברות הרשמה

קורות חיים מאמן כושר

קורות חיים לדוגמא של מאמן כושר

קורות חיים של מדריך כושר PDF להורדה

מה כותבים בקורות חיים של מאמן כושר?

תחום הכושר הוא מסלול קריירה דינאמי ומאתגר המתאים למי שיש לו תשוקה לפעילות גופנית, ושנהנה מעבודה עם אנשים. לכן, קורות החיים של מדריך כושר צריכים להכיל עדויות לעיסוק בספורט ברמה מקצועית, או ברצינות והתמדה רבה. ובנוסף לכך, יחסי אנוש טובים וניסיון בהדרכה. הרחיבו על הניסיון שלכם בספורט, האם התאמנתם בספורט באופן מקצועי? תחרותי? האם הגעת להישגים? התייחסו למסגרות בהם התנסיתם בהדרכה. במשרות קודמות? בשירות הצבאי? בתנועות נוער? האם הדרכתם חוג ספורט או אימונים אישיים בעבר באופן עצמאי? ההדרכה ממש לא חייבת להיות באופן מיוחד בכושר גופני, הרעיון הוא להציג מצד אחד את המיומנות בעולם הספורט ומצד שני כישורי הדרכה טובים כדי להציג באופן מקיף כישורים של מועמד אטרקטיבי.

איזה תכונות כותבים בקורות חיים של מדריך כושר?

עוד אלמנט שהופך מאמן כושר למוצלח הוא היכולת להחדיר מוטיבציה ולדרבן. שימו לב שהשפה שלכם מציגה השקפת עולם כזו. לקורות חיים מסוג זה ניתן להוסיף משפט פתיחה שיתאר את סוג האנשים שאתם. האם אתם חיוביים? אנרגטיים? אוהבים אנשים? גם תיאור קצר בגוף המייל אליו תצטרפו את קורות החיים יכול לעשות את העבודה, או פירוט של תכונות אישיות במסגרות מסמך קורות החיים עצמו. היו יצירתיים, מדריכי כושר שזוכים להצלחה הם כאלו שמביאים את אופיים הייחודי אל השיעורים וההדרכה. אבל כמובן שימו לב לשמור על ניסוח מקצועי ולהימנע משימוש בסלנג.

איזה ניסיון כותבים בקורות חיים של מאמן כושר?

אם יש לכם ניסיון קודם, בין אם מהשירות הצבאי, מעבודה בחדר כושר או מכל מסגרת אחרת השתדלו לציין בפירוט את תחומי האחריות שהיו לכם. האם השגחתם על מתאמנים? העברתם שיעורים? סיפקתם אימונים אישיים? כדאי גם לציין את אופי האימון או השיעורים שהעברתם כדי לתת מושג טוב יותר של תחומי המומחיות שלכם. ניסיון קודם הוא יתרון משמעותי לכל מאמן כושר ולכן אל תחששו לפרט ולהרחיב כדי לתת תמונה מקיפה של המיומנויות שלכם בקורות החיים, זאת כמובן מבלי להכביר במילים סתם או לחזור על עצמכם.

השכלה בקורות חיים של מאמן כושר

השכלה רלוונטית יכולה להיות תואר בתזונה, תואר בחינוך גופני, תעודת מדריך חדר כושר, לימודים בווינגייט, קורס מדריך כושר במסגרת הצבא ועוד. זכרו שבעולם הדרכת הכושר אין מסלול קבוע והכל מאוד גמיש, אם יתקבל הרושם שצברתם מספיק ידע ויש לכם גישה טובה לאנשים לרוב זה די והותר. לכן, השתדלו לפרט כמה שיותר על מסגרות בהם רכשתם ידע נרחב על תזונה, כושר ובריאות כדי לבסס עד כמה אתם כשירים לתפקיד וכדי שקורות החיים שלכם ישקפו את היתרונות שלכם כמועמדים בצורה הטובה ביותר.

מנוע קורות חיים שנותן יתרון על המתחרים!
הכי מקצועי ונוח לשימוש.
כתיבת קורות חיים
הכנה למבחנים פסיכוטכנים!

נצלו את הזמן להתכונן
למיונים לעבודה!

הכנה למבחנים פסיכוטכנים