התחברות הרשמה

קורות חיים קלינאית תקשורת

קורות חיים לדוגמה של קלינאית תקשורת

קורות חיים של קלינאית תקשורת PDF להורדה

מה תפקידה של קלינאית תקשורת?

לקויות דיבור, שפה ושמיעה הן בעיות נפוצות בכל האוכלוסיות והמגזרים. ילדים רבים, ואף מבוגרים מתמודדים עם אתגרים בתחום זה שמשפיעים על איכות חייהם וביטחונם העצמי. קלינאי תקשורת הם הגורם במערך הבריאות שנותן את הקשב והליווי הנכון כדי לעזור להם להתגבר על קשיים אלו. העיסוק בקלינאות תקשורת מצריך ידע מעמיק באנטומיה וריפוי כמו גם יכולות טיפול וסיוע רגשיים. הפונים לעיסוק במקצוע זה הם לרוב בעלי תחושת שליחות לסייע לאנשים. על מנת להתבלט ולהצליח ריכזנו כאן את הדברים שכדאי להדגיש בקורות חיים לקלינאות תקשורת.

השכלה בקורות חיים של קלינאי תקשורת

כדי לעסוק בקלינאות תקשורת צריך להשלים תואר ראשון ולהיות בעל רישיון ממשרד הבריאות. חשוב לציין את מוסד הלימודים ובמקום ברור ובולט שאתם בעלי רישיון תקף לעיסוק בתחום. בכל הנוגע להשכלה האקדמית שלכם הרגישו בנוח לציין קורסים רלוונטיים במיוחד למקום העבודה אליו אתם מתמיינים כדי להדגיש את ההתאמה שלכם לתפקיד. תוכלו למשל לפרט בנוגע לפרויקטים מיוחדים שהשתתפתם בהם או אפילו יזמתם במסגרת הלימודים וכמובן לציין אם הצטיינתם באופן כלשהו.

אם עברתם הכשרות והשתלמויות נוספות בתחום דאגו לציין אותן גם, שימו לב שאתם מונים את ההכשרות שלכם בסדר כרונולוגי הפוך כך שההשתלמות העדכנית ביותר תהיה הראשונה.

ניסיון בקורות חיים של קלינאית תקשורת

אם כבר צברתם ניסיון זה תמיד יתרון משמעותי. ניסיון בשטח, במיוחד במקצועות טיפוליים משמעותי למעסיקים הרבה פעמים יותר מאשר השכלה. ברגע שיודעים שכבר השתפשפתם בעבודה אמיתית אפשר לסמוך עליכם עם תפקידים מאתגרים ואחריות רבה יותר. כאשר אתם מתארים ניסיון קודם בתחום התייחסו לטיב העבודה ולסוג האוכלוסייה איתה עם עבדתם. נניח האם עבדתם עם ילדים? עם מבוגרים? עם יחידים? עם קבוצות? נסו להתייחס לאתגרים והישגים ספציפיים.

אם עוד לא עבדתם בתחום הפעילו שיקול דעת, יכול להיות שתעדיפו לפתוח את קורות החיים בפירוט ההשכלה שלכם לפני הניסיון התעסוקתי ולהעמיק בה יותר. ניסיון נוסף שיכול להיות רלוונטי הוא ניסיון בהדרכה על סוגיה. אלמנטים שונים של ליווי, הדרכה, טיפול, חינוך ועבודה עם ילדים רלוונטיים גם לעבודתכם בקלינאות תקשורת כך שניסיון מתחומים אלה בהחלט יהיה רלוונטי לקורות החיים שלכם. ניסיון מתחומים פחות רלוונטיים עדיף להשמיט או לציין בקצרה ככל הניתן כדי לא להעמיס על הקריאה בפרטים מיותרים.

התנדבות בקורות חיים של קלינאי תקשורת

בתחום כמו קלינאות תקשורת, שהוא מקשת המקצועות הטיפוליים, יש מקום להתייחס גם לעבודה התנדבותית. בייחוד אם במסגרתה התנסיתם בעבודה שרלוונטית לעיסוק הנוכחי. אם צברתם ניסיון בהדרכה, ליווי וטיפול במסגרות לא פורמליות או התנדבותיות ניסיון זה פיתח את הכישורים שלכם כמטפלים קשובים, והקנה לכם כלים חשובים שישמשו אתכם גם בעיסוק בתחום קלינאות התקשורת.

איזה כישורים כותבים בקורות חיים של קלינאי תקשורת?

חשוב להקדיש מחשבה לציון הכישורים הנוספים בקורות החיים, גם אם חלק זה נושא פחות משקל מתיאור ההשכלה והניסיון התעסוקתי שלכם. בסוף קורות החיים יש לכם הזדמנות לפרט את התכונות המיוחדות והערך המוסף שתביאו לתפקיד. בראש ובראשונה ציינו תוכנות מחשב שבהן אתם שולטים, ואת השפות שאותן אתם דוברים. שליטה בשפות נוספות יכולה להיות יתרון אדיר בתחום זה. מעבר לכך הרגישו בנוח לציין עיסוקים אומנותיים, ספורטיביים או יצירתיים שאתם עוסקים בהם מעבר לחייכם המקצועיים אשר יכולים יכולים להצביע על חריצות והתמדה, כמו גם להעניק לכם כלים לבנות קשרים עם מטופלים.

מנוע קורות חיים שנותן יתרון על המתחרים!
הכי מקצועי ונוח לשימוש.
כתיבת קורות חיים
הכנה למבחנים פסיכוטכנים!

נצלו את הזמן להתכונן
למיונים לעבודה!

הכנה למבחנים פסיכוטכנים